Lenktynininkai | Instagram.com nuotr

Lenktynininkai | Instagram.com nuotr

 Žiemos pertrauka „Formulėje 1“ artėja prie pabaigos. Jau kovo 15-ą dieną Melburne (Australija) vyks pirmosios 71-ojo čempionato lenktynės.

Artimiausiomis dienomis komandos pradės pristatinėti savo bolidus. Jau vasario 11-ą naująjį bolidą pristatys „Ferrari“, o vėliau kone kasdien sulauksime naujųjų komandų kūrinių pristatymų.

Priešsezoniniai testai vyks Barselonos trasoje (Ispanija). Pirmoji testų dalis numatyta vasario 19-21 d., o antroji – vasario 26-28 d.

Šių metų čempionate dalyvaus tos pačios 10 komandų, kaip ir pernai. Tik „Toro Rosso“ pakeitė savo pavadinimą į „AlphaTauri“, bet ji ir toliau priklauso „Red Bull“, o jos gretose liko tie patys lenktynininkai, kaip ir praėjusio sezono pabaigoje.

Jei 2021 m. „Formulėje 1“ laukia dramatiški techninio reglamento pokyčiai, tai šiemet situacija išliks panaši kaip ir pernai. Nors praėjusiame sezone „Mercedes“ persvara nekėlė abejonių, tačiau ji beveik visą pranašumą susikrovė dar pirmoje sezono pusėje. Vėliau „Ferrari“ ėmė dominuoti kvalifikacijoje ir iškovojo 3 pergales, tiek pat etapų laimėjo ir „Red Bull“ lyderis olandas Maxas Verstappenas, todėl tikimasi, kad šios komandos bus konkurencingos nuo pat 2020 m. sezono pradžios ir mes rimtesnį iššūkį „Mercedes“.

Iki intriguojančio sezono starto likus kiek daugiau nei mėnesiui „Racing Elite“ paskelbė visų 20-ies 2020 m. „Formulės 1“ lenktynininkų algas. Visą sąrašą rasite žemiau esančioje fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.