0

Lietuvos tinklininkės ant Sakartvelo sniego iškovojo bronzos medalius

2020.02.09 17:51
Svetlana Bekiš-Šturo, Lilija Frelik ir Danielė Kvedaraitė | Sauliaus Čirbos nuotr.

Sakartvele besibaigiančiame antrajame Europos sniego tinklinio turo etape Lietuvos komanda - Svetlana Bekiš-Šturo, Lilija Frelik ir Danielė Kvedaraitė - iškovojo bronzos medalius.

Kelią link finalo mūsiškėms uždarė Gruzijos ekipa (Sanadzė, Šakarašvili, Kvernadzė). Lietuvės sekmadienį turėjo pripažinti varžovių pranašumą 0-2 (13:15, 11:15).

Kovoje dėl bronzos medalių Lietuvos tinklininkės per 19 min. 2-0 (15:10, 15:6) pranoko rumunes Iustiną Corcoz, Alexią Bradatan, Catincą Ilie ir Madaliną Sandu.

Su šia Rumunijos komanda lietuvės žaidė ir antrajame turnyro rate. Tuomet pergalę 2-0 (15:11, 15:9) taip pat šventė Lietuvos ekipa.

Antrąjį iš eilės etapą laimėjo favorite laikyta Rusijos komanda (Pavlova, Novikova, Motrich, Jaranceva). Finale rusės 2-0 (15:9, 15:6) pranoko gruzines.

Moterų turnyro prizų fondą sudarė 3 tūkst. eurų.

Armėnijoje vykusiame pirmajame Europos turo etape lietuvės iškovojo sidabro medalius. Trečiasis etapas vasario 21-23 dienomis vyks Slovakijoje.