Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

 Hjustone (JAV) vykusiame mišrių kovos menų (MMA) renginyje „UFC 247“ vienuoliktą kartą UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą apgynė Jonas Jonesas, kuris po labai lygios kovos teisėjų sprendimu 48-47, 48-47, 49-46 nugalėjo pirmą pralaimėjimą karjeroje patyrusį Dominicą Reyesą.

Po kovos tarp MMA gerbėjų, kovotojų ir kitų šios bendruomenės narių kilo arši diskusija – ar D.Reyesas tikrai nepadarė pakankamai daug, kad laimėtų kovą? Kodėl vienas iš teisėjų J.Joneso pergalę matė net keturiuose raunduose iš penkių?

Tai nebuvo vienintelė kova, kuri kėlė abejonių dėl teisėjavimo, todėl pasibaigus „UFC 247“ turnyrui UFC prezidentas Dana White‘as sulaukė daug klausimų apie teisėjavimą ir išsakė savo nuomonę.

D.White‘as buvo toje žmonių grupėje, kurie pirmuosius tris raundus atidavė D.Reyesui, o sekančius du – J.Jonesui.

„Prieš prasidedant penktajam raundui, aš mačiau D.Reyesą pirmaujantį 3-1. Mano vaikai terorizuoja mane: kaip tai galėjo nutikti, tėti? D.Reyesas laimėjo kovą. Manęs to klausiančių žmonių sąrašas vis ilgėja. Bet realybė yra tokia, kad mes nesame teisėjai. Nei vienas iš mūsų nėra teisėjas“, – sakė D.White‘as.

D.White‘as taip pat kalbėjo ir apie tą vienintelį teisėją, mačiusį J.Joneso pergalę keturiuose raunduose bei pasakė daugiau pavyzdžių, kuriuose jis klydo.

„Vienas iš teisėjų atidavė Trevinui Gilesui pirmąjį raundą prieš Jamesą Krause, kuris laikė varžovo nugarą beveik keturias to raundo minutes. Kaip jūs leidžiate tai daryti? Tai tas pats teisėjas, kuris J.Jonesui davė keturis raundus ir tas pats, kuris Andre Ewellui atidavė tris raundus, nors A.Ewellas tame raunde praktiškai kovojo viena ranka“, – kalbėjo D.White‘as.

„Ką galime dėl to padaryti? Žinome, kad ne jūs skiriate teisėjus, o tai daro komisija, bet kaip galima tai pakeisti?“, – klausė žurnalistai.

„Viena iš Teksaso valstijos problemų yra ta, kad čia nėra daug didelių kovų patirties. Markui Rattneriui ir Hunteriui Campbellui reikia dirbti su Teksaso atletikos komisija ir padaryti teisėjavimą geresnį. Jie turi suprasti, ką jie atima iš tų kovojančių vyrukų, kai paskiria teisėjus, kurie neturi didelių kovų patirties ar net reikiamų žinių. Jeigu patekai į UFC, tau net nereikia kaupti patirtie tokiose kovose kaip J.Joneso ir D.Reyeso. Pažiūrėkite į pirmą preliminarią kovą. Tie vaikiai pagaliau žengė į UFC ir daug kuo rizikuoja. Į tokią kovą negalima įtraukti netinkamų žmonių. Tai yra vienas iš tų dalykų, dėl kurio mes visada kovojame“, – kalbėjo D.White‘as.

Tuo tarpu D.Reyesas buvo tikras, kad nusipelnė laimėti.

„Aš žinau, kad laimėjau tą kovą. Aš ten buvau ir man nereikia žiūrėti pakartojimo“, – sakė D.Reyesas.

D.White‘as teigė, kad neatmeta galimybės ateityje suorganizuoti J.Joneso ir D.Reyeso revanšinės dvikovos, tačiau pabrėžė, kad abu kovotojai atlaikė milžinišką fizinį krūvį, todėl artimiausiu metu jų nekvies kovoti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Y
2020-02-09 12:34:53
Manau irgi kad reyes max ligiosios nusipelne bet pergales tikrai ne jokiu budu .kova buvo nuobodi is abieju pusiu ir tas ir tas niekuo neparode ispudinguo.
Atsakyti
Juokdari
2020-02-09 14:33:41
Nuobodi? Nieko nesuprantanciam gal ir nuobodi
Juokdari
2020-02-09 14:33:41
Nuobodi? Nieko nesuprantanciam gal ir nuobodi
geriausiu
2020-02-09 11:57:43
atveju lygiosios!reyes gale pasedo,bet pirmus 3 laimejo,bent jau aktyvesnis buvo.taip jau dazniausiai yra,kad norint nugaleti cempiona,reikalingas nokautas arba akivaizdus pranasumas visuose raunduose.jones jau nebe tas!
Atsakyti
kaka
2020-02-09 11:42:27
Na bet Jones nenukentėjo per kovą nė kiek. Stuktelėjo kelis kartus, bet taip nenugalimi chempionai. Taip, kova tikrai lygi, bet kaip ir sakiau, jei nori užimti chempiono sostą tu turi jį nugalėti akivaizdžiai, o ne tik duoti gerą kovą. Gerai tai, kad Dominic parodė, kad yra ištvermingas, gerai juda, turi stiprų smūgį, bet jis nenugalėjo Jones. Būčiau skelbęs lygiasias :)
J.Jones praranda po biški motyvaciją. Sunku visus nugalėti ir eiti į ringa pastoviai norint ką nors įrodyti, jam nelabai yra ką įrodinėti.
Atsakyti
camp303
2020-02-09 12:07:48
Tos pačios nuomonės. Reyes nepralaimėjo, bet diržo tikrai nenusipelnė. Gal ir lygiasias būtų davę, jei į nokdauną Jones būtų pasiųstas, bet nieko panašaus nebuvo. Buvę Reyes priešininkai po tiek praleistų smūgių seniausiai iškritę būtų, o Jones tai visiškai neveikia, kaip ir suprantama kovos plano dalis.

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton