Vokietijos „Bundesliga“ čempionate susitikimas tarp Miuncheno „Bayern“ ir „RB Leipzig“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0.

Puikaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Robertas Lewandowskis pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Timo Wernerio 48-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Rungtynių teisėjas antrojo kėlinio pradžioje užfiksavo Dayoto Upamecano pražangą ir skyrė vienuolikos metrų baudinį. Visgi pasinaudojęs VAR technologijos pagalba šį sprendimą atšaukė.

Leonas Goretzka 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Peteris Gulacsi meistriškai atrėmė kamuolį.

Pen 04-16 RB Leipzig 21 : 30 Hoffenheim
Šeš 04-17 Borussia M'gla… 16 : 30 Eintracht Fran…
Šeš 04-17 Wolfsburg 16 : 30 Bayern Munich
Šeš 04-17 Freiburg 16 : 30 Schalke 04
Šeš 04-17 Union Berlin 16 : 30 Stuttgart
Šeš 04-17 Augsburg 16 : 30 Arminia Bielefeld
Šeš 04-17 Bayer Leverkusen 19 : 30 Köln