Vokietijos „Bundesliga“ čempionate susitikimas tarp Miuncheno „Bayern“ ir „RB Leipzig“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0.

Puikaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Robertas Lewandowskis pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Timo Wernerio 48-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Rungtynių teisėjas antrojo kėlinio pradžioje užfiksavo Dayoto Upamecano pražangą ir skyrė vienuolikos metrų baudinį. Visgi pasinaudojęs VAR technologijos pagalba šį sprendimą atšaukė.

Leonas Goretzka 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Peteris Gulacsi meistriškai atrėmė kamuolį.

Ket 05-06 Hertha BSC 19 : 30 Freiburg
Pen 05-07 Stuttgart 21 : 30 Augsburg