Theo Hernandezas ir Luisa Kremleva | Instagram.com nuotr

Theo Hernandezas ir Luisa Kremleva | Instagram.com nuotr

 Pastarosiomis dienomis užsienio žiniasklaidoje vėl minima Rusijos modelio Luisos Kremlevos pavardė. Mergina dar 2017 m. pareiškė kaltinimus garsiam futbolininkui Theo Hernandezui, neva šis ją išprievartavo.

Prieš keletą dienų Ispanijos žiniasklaida pareiškė, kad L.Kremlevos papasakota istorija buvo nenuosekli ir jai pritrūko įrodymų, kurie patvirtintų Th.Hernandezo kaltę. Pats futbolininkas neneigė, kad mylėjosi su ruse, tačiau patikino, kad jie tai darė bendru abiejų sutikimu. „Marca“ netgi skelbė, kad L.Kremleva už galimai melagingų parodymų davimą buvo areštuota, tačiau jos motina tokią informaciją paneigė ir pridėjo, kad toliau kovos su savo dukra už teisybę.

„Tai melas. Mano dukra nebuvo areštuota. Ji tik nuėjo ten išgirsti tam tikros konfidencialios informacijos. Visas skleidžiamas melas mums jau atsibodo. Ginsime save ir toliau, nes žiniasklaida skleidžia tik melą. Hernandezas žino, kiek nubrozdinimų po nakties turėjo mano dukra. Mačiau jos sužeidimus, todėl labai skaudu skaityti pareiškimus, neva ji meluoja. Jos kūnas buvo nusėtas įdrėskimų ir mėlynių. Prieš komentuodami nesąmones, pirma sužinokite bent dalį tiesos“, - aiškino Mila Kremleva.

Pati L.Kremleva irgi patikino, kad apie ją skelbiamas melas: „Niekas manęs nesulaikė ir niekas manęs nepasodino. Neturiu teistumo.“

22-ejų metų Th.Hernandezas su L.Kremleva buvo susitikęs tuo metu, kai dar žaidė Madrido „Real“ klube. Šiuo metu jis yra persikėlęs į Italiją ir rungtyniauja „AC Milan“ gretose.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų