Valentina Ševčenko | „Twitter“ nuotr.

Valentina Ševčenko | „Twitter“ nuotr.

 UFC visų lengviausio svorio kategorijos (iki 56,7 kg) čempionė Valentina Ševčenko yra viena talentingiausių organizacijos kovotojų: ji ne tik yra puiki smūgiuotoja ir taip pat gali gerai imtyniauti, tačiau kalba anglų, ispanų ir rusų kalbomis, taip pat puikiai valdo ginklą, o buvusio UFC kovotojo Beno Askreno net buvo įvardinama kaip Rusijos šnipė.

„Ji kalba keliomis kalbomis, yra ginklų ekspertė, ji skraido lėktuvu, nagi vyruti, ji vertinga Rusijai“, – prieš „UFC 246“ turnyrą su Dave‘u Schmulensonu sakė B.Askrenas.

Jau šį savaitgalį „UFC 247“ turnyre savo titulą prieš Katlyną Chookagian ginsianti V.Ševčenko galiausiai atsakė į B.Askreno žodžius.

„Aš nesu šnipė, tačiau mane įkvepia Jamesas Bondas“, – sakė V.Ševčenko. „J.Bondas yra universalus žmogus, kuris gali padaryti bet ką. Vairuoti automobilį, pilotuoti lėktuvą, plaukti laivu, daryti viską. Šauti iš bet kurios vietos ir pataikyti. Tai yra mano motyvacija ir aš noriu būti toks asmuo. Kuo daugiau išmokti, sužinoti, turėti skirtingų gabumų, todėl mano gyvenimo stilius yra toks skirtingas“.

V.Ševčenko UFC organizacijoje jau yra iškovojusi 4 pergales iš eilės, o nuyo 2011 metų per 13 kovų tik du kartus pralaimėjo Amandai Nunes.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton