Israelis Adesanya ir Yoelis Romero | „Stop“ kadras

Israelis Adesanya ir Yoelis Romero | „Stop“ kadras

 Nors šį savaitgalį visas MMA gerbėjų dėmesys yra sutelktas į „UFC 247“ turnyrą, kuriame UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempionas Jonas Jonesas gins savo titulą prieš dar nenugalėtą Dominicą Reyesą, tačiau tuo pat metu buvo pasinaudota galimybė pareklamuoti ir „UFC 248“ turnyrą.

Organizacija surengė spaudos konferenciją su UFC vidutinio svorio kategorijos čempionu Israeliu Adesanya ir jo būsimu varžovu „UFC 248“ turnyre Yoeliu Romero.

Po klausimų – atsakymų sesijos, I.Adesanya ir Y.Romero stojo į pirmąją akistatą, per kurią apsikeitė keletu žodžių. Kai kovotojus išskyrė Dana White‘as, o I.Adesanya ant peties užsidėjo čempiono diržą, Y.Romero dar kažką pasakė būsimam varžovui, kuris netruku pradėjo rodyti šokio judesius. Prie I.Adesanya prisijungė ir pats Y.Romero, netikėtai atlikęs šuolį atbulomis. I.Adesanya netrukus atidavė diržą D.White‘ui ir buvo pasiruošęs taip pat nustebinti susirinkusius žurnalistus, tačiau galiausiai susilaikė ir paspaudė ranką Y.Romero.

„UFC 248“ turnyras įvyks kovo 7-ą dieną „T-Mobile“ arenoje Las Vegase.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton