Jamie Frontz | Instagram.com nuotr

Jamie Frontz | Instagram.com nuotr

 36-erių metų Rusijos bokso žvaigždė Sergejus Kovaliovas vis dar neišsprendė visų savo problemų su modeliu Jamie Frontz.

2018 m. birželio 9 d. rusas moteriai smogė į veidą, kuriai lūžo nosis. Minėta moteris taip pat patyrė smegenų sukrėtimą, jai buvo pažeisti kaklo slanksteliai. Teigiama, kad S.Kovaliovas norėjo pasimylėti su J.Frontz, bet ši atsisakė. Rusas tuomet ją pasekė. Moterį bandė ginti jos šuo, kurį S.Kovaliovas nuspyrė, o tada atakavo ir pačią moterį. J.Frontz galiausiai kreipėsi į policiją, o čempionas buvo areštuotas. Jis buvo paleistas į laisvę, kai sumokėjo 50 tūkst. JAV dolerių užstatą. J.Frontz teigia, kad visą minėtą naktį rusas praleido prie jos buto, o ryte ji pamatė, kaip boksininkas išlenda iš krūmų. Tada ji teismo paprašė apribojančios nutarties, todėl S.Kovaliovas nuo šiol nebegali prie jos artintis.

Į teismą rusą padavusi J.Frontz reikalavo sumokėti jai 8 mln. JAV dolerių. Galiausiai abiems pusėms pavyko pasiekti susitarimą, o suma buvo sumažinta iki 650 tūkst. JAV dolerių. J.Frontz neseniai pareiškė, kad iš S.Kovaliovo yra gavusi tik 250 tūkst. JAV dolerių, o dėl likusios nesumokėtos sumos vėl ruošiasi kreiptis į teismą.

„Kai jis man smogė, mano nosis „sprogo“. Visur buvo pilna kraujo: ant sienų, ant kilimo, ant visų kambario daiktų. Jis man sulaužė nosį, tada ėmiau garsiai rėkti. Jaučiau didžiulį skausmą, man ant rankų iki šiol yra likę dideli randai. Po to, ką jis padarė mano kaklui, jaučiausi siaubingai. Kasiausi rankas tol, kol jos imdavo kraujuoti. Jaučiausi taip, tarsi skruzdėlės mane kandžiotų visą parą. Nuo kasymosi situacija nė kiek nepagerėdavo. Man reikėjo 4 kaklo operacijų, kad galėčiau atsigauti. Dar gali laukti ir 5 operacija dėl nosies problemų“, - susigraudinusi kalbėjo J.Frontz.

S.Kovaliovas už pastarąją kovą su Sauliu „Canelo“ Alvarezu gavo garantuotus 3 mln. JAV dolerių, bet ESPN pranešė, kad jo uždarbis išaugo dar keliais milijonais, įvertinus transliacijų pardavimus, tad jam sumokėti trūkstamą sumą J.Frontz neturėtų būti sudėtinga.

Rusas per karjerą laimėjo 34 kovas (29 nokautais), pasiekė 1 lygiąsias ir patyrė 4 pralaimėjimus. Jis buvo ilgametis pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų