Aleksandra Soldatova | Instagram.com nuotr

Aleksandra Soldatova | Instagram.com nuotr

 Tituluota Rusijos gimnastė 21-erių metų Aleksandra Soldatova atsidūrė Maskvos ligoninėje, o vietinė žiniasklaida ėmė trimituoti, kad ji patyrė rimtų sužalojimų.

„21-erių metų Soldatova vasario 5-ą dieną buvo atvežta į Maskvos ligoninę su giliais kūno sužeidimais po bandymo nusižudyti. Jai taip pat nustatyta bulimija. Šiuo metu klausimų pacientei užduoti negalima. Ji nenori atskleisti aplinkybių, kuriomis patyrė sužalojimus“, - tokią informaciją išplatino Rusijos žiniasklaida.

Susirūpinę A.Soldatovos gerbėjai ėmė siųsti jai užuojautą, nors pati rusė jautėsi gerai, o į ligoninę užsuko tik dėl nedidelės žaizdos, kai susižeidė su virtuviniu peiliu. A.Soldatova per trenerės Anos Diačenkos „instagram“ paskyrą papasakojo, kaip viskas buvo iš tiesų. Čempionė taip pat pridėjo, kad negali patikėti, kokias nesąmones apie ją skelbė Rusijos žiniasklaida.

„Vakar ėjau į treniruotę, ryte ruošiausi pusryčius ir įsipjoviau su aštriu peiliu. Tai gali nutikti bet kam. Aš gimnastė, virtuvėje sukuosi ne taip ir dažnai. Eidama į treniruotę pagalvojau, kad žaizdą geriau apžiūrėtų profesionalai, kad pati ko nors nepridirbčiau. Nuvykau į ligoninę, perspėjau trenerę, kad šiek tiek vėluosiu. Istorijos pabaiga. Tai, ką jie rašo žiniasklaidoje, yra tikras košmaras. Venos, įpjovimai, tikras siaubas. Aš neturiu žodžių“, - sakė A.Soldatova.

Jau anksčiau skelbta, kad gimnastė „Grand Prix“ etape Maskvoje nesivaržys dėl prizinių vietų, tačiau atvyks atlikti parodomąją programą.

A.Soldatova yra keturiskart pasaulio ir triskart Europos meninės gimnastikos čempionė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton