Pamatykite: klubo „Rings“ kovotojų treniruotė, kurioje niekas negaili savo jėgų (14)

2020.02.06 17:24
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Klubo „Rings“ kovotojų treniruotė | Youtube.com nuotr.

Klubo „Rings“ kovotojų treniruotė | Youtube.com nuotr.

Klubo „Rings“ kovotojai pradėjo pasirengimą tarptautiniam turnyrui „KOK’84 World GP 2020 in Vilnius“. Kovo 14 dieną „Siemens“ arenoje žiūrovai išvys net keturis klubo atstovus: Osvaldą Fedorovičių, Eriką Golubovskį, Vitoldą Jagėlo ir po traumos į ringą grįžtantį Tomą Pakutinską.

Jauniausias, dar dvyliktoje klasėje besimokinantis, E.Golubovskis lapkričio mėnesį kartu su Nagliu Kanišausku „2x2“ įveikė Ukrainos kovotojų komandą.

Nuo šešerių į sporto salę tėčio, praeityje garsaus kovotojo bei vieno iš klubo steigėjų Valentino Golubovskio į salę „varytas“ kovotojas sportas.lt prisipažino, kad tikrą azartą pergalių kelyje pajautė būdamas dvylikos.

„Salė – tai antri mano namai, pusę gyvenimo čia praleidau, – nusišypsojo E.Golubovskis. – Čia netrūksta stiprių vaikinų. Juodai dirbame ir galvojame apie pergales. Noriu, kad kovos taptų mano pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu ir tiesiog galėčiau kaifuoti nuo gyvenimo“.

Erikas Golubovskis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Erikas Golubovskis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sportas.lt žiniomis O.Fedorovičius, kuris ringe jau kovėsi ir su pačiu Dovydu Rimkumi–„Rimkenzo“, šįkart ringe turėtų susitikti su kovinio sporto gerbėjams gerai žinomu Aurimu Krukausku. Kova vyks pagal mišriųjų kovos menu taisykles.

Aštuonis metus „Rings“ klube besitreniruojantis dvidešimtmetis prisipažino, kad kažkada KOK turnyrai teatrodė tolima. „Tai buvo mano svajonė. Stebėjau turnyrus per televiziją ir vieną dieną pasakiau sau, kad tikrai ateis diena, kai būsiu KOK ringe, – kalbėjo kovotojas. – Patirtį kaupiau kituose turnyruose ir laukiau savo šanso. Lipau laiptais ir stengiausi pasirodyti kuo geriau“.

Vitoldas Jagėlo - Bayramas Yalcinas Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Vitoldas Jagėlo - Bayramas Yalcinas Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

V.Jagėlo „KOK’84“ ringe susitiks su Raimondu Krilavičiumi. Tai bus jau trečiasis kovotojų susitikimas – pirmą kartą kova buvo anuliuota, antroji baigėsi lygiosiomis. „Nors aš manau, kad tą kovą tikrai laimėjau, – nusišypsojo V.Jagėlo. – Tikiuosi, šįkart bus padėtas taškas mūsų istorijoje. Geriausiai ir smagiausiai jaučiuosi, kai baigiu kovą anksčiau laiko ir nereikia laukti teisėjų sprendimu... Pažiūrėsime, kuo baigsis mūsų trečioji kova“.

Po traumos į ringą grįžtantis sunkiasvoris T.Pakutinskas teigė esantis pasiryžęs pademonstruoti tai, ko iš jo niekada niekas ir nesitikėjo. „Kai gavau traumą, mane visi jau „nurašinėjo“ – sakė, kad į ringą tikrai negrįšiu. Tačiau aš sugrįžtu galingesnis, stipresnis ir geresnis“.

Tomas Pakutinskas prieš Denisą Polechiną | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Tomas Pakutinskas prieš Denisą Polechiną | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Už tai, kad grįžta į ringą T.Pakutinskas yra dėkingas nuolat jį prižiūrintiems treneriams V.Golubovskiui ir Tadeušui Cholodinskiui bei specialistams – FMC klinikos vadovui, kineziterapeutui Laurynui Gumbiui, masažuotojui Sauliui Satkevičiui bei kineziterapeutui Dominykui Pusvaškiui.

„KOK’84“ turnyre T.Pakutinskas gins čempiono titulą. Jį atimti iš lietuvio bandys Tomaszas Czerwinskis.

T.Pakutinskas džiaugėsi, kad neretai treniruotėse patirties kaupia ir iš vieno geriausių šalies mišriųjų kovos menų atstovo Lauryno Urbonavičiaus.

Plačiau apie „Rings“ kovotojų pasirengimą – specialiame sportas.lt vaizdo siužete:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA