Aleksandra Soldatova | Instagram.com nuotr

Aleksandra Soldatova | Instagram.com nuotr

 Tituluota Rusijos gimnastė 21-erių metų Aleksandra Soldatova paguldyta į Maskvos (Rusija) ligoninę, - praneša vietinė žiniasklaida.

Skelbiama, kad trečiadienį rusė neteko daug kraujo, o ant jos kairiosios rankos – gausybė gilių durtinių žaizdų. Įtariama, kad A.Soldatova bandė nusižudyti.

„21-erių metų Soldatova vasario 5-ą dieną buvo atvežta į Maskvos ligoninę su giliais kūno sužeidimais po bandymo nusižudyti. Jai taip pat nustatyta bulimija. Šiuo metu klausimų pacientei užduoti negalima. Ji nenori atskleisti aplinkybių, kuriomis patyrė sužalojimus“, - sakė Maskvos ligoninės atstovai.

Pati A.Soldatova po kelių valandų paneigė rusų išplatintus pranešimus. Plačiau skaitykite paspaudę ČIA.

A.Soldatova yra keturiskart pasaulio ir triskart Europos meninės gimnastikos čempionė. Visgi, dar 2019 m. rugsėjį vienose iš varžybų rusė nualpo ir privertė daugelį sunerimti dėl jos sveikatos. Neseniai buvo paskelbta, kad ji nedalyvaus „Grand Prix“ etape Maskvoje, o to priežastimi buvo įvardytos sveikatos problemos.

Psichologinė pagalba | Organizatorių nuotr.

Psichologinė pagalba | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Albanas
2020-02-06 16:06:37
Pinigai ir šlovė dar neviskas, žmogus turi atrasti vidinę ramybę, tada gyvenime visos situacijos tampa mielos ir leidžia džiaugtis gyvenimu. Visi žino kas atsitido su Dj Avici, manau, kad čia panaši situacija. Jaunutė ir graži mergina sulaukė daug dėmesio, žiniasklaidos ir aplinkinių žmonių, todėl gali būti, kad viskas dėl to. Linkėjimai pasveikti ir išsivalyti protą!
Atsakyti
Gaila
2020-02-06 15:41:02
Atrodo nuostabus ir talentingas zmogus, bet vis tie tarakonai galvoj.... tikrsimes gerai viskas bus
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton