Henrikas Vikšraitis ir Abdullahas Kaplanas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Henrikas Vikšraitis ir Abdullahas Kaplanas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 „Pasirengimas kovai bus tikrai sunkus. Šįkart noriu turėti daugiau jėgos – stipresnių ir greitesnių smūgių. Manau, tai patiktų publikai“, – kalbėjo KOK čempionas svorio kategorijoje iki 71 kilogramo Henrikas Vikšraitis. Kovo 14 dieną tarptautinio turnyro „KOK’84 World GP 2020 in Vilnius“ ringe jis susitiks su Felixu Minnersu iš Vokietijos. „Varžovas – pajėgus. Svarbiausia ringe bus nesikarščiuoti, – kalbėjo H.Vikšraitis. – Norėsiu žiūrovams parodyti gražų šou. Noriu, kad kova būtų graži, noriu, kad po visko būčiau patenkintas savimi“. H.Vikšraitis prisipažino, kad jau išmoko ne vieną svarbią pamoką. Prisiminęs, kad anksčiau būdavo sunku alinti savo kūną norint pasiekti reikiamą svorį, kovotojas teigė dabar nuolat besilaikantis specialaus režimo. „Mano mityba pasikeitė kardinaliai – vengiu cukraus, nors jo išvengti sunkus, kadangi jo yra įvairiuose produktuose. Pradėjau atidžiau rinktis maisto produktus, neretai lankausi turgeliuose, kur maisto galima rasti tiesiai iš sodų. Neapkraunu organizmo sunkiu maistu ir didelėmis porcijomis. Jaučiu, kad kūnas daug greičiau tampa stipresnis, o protas aštresnis, laikantis tokio režimo“, – sakė H. Vikšraitis. Jis teigė, kad jam svarbiausia yra kovos teikiamas džiaugsmas. „Noriu būti patenkintas savimi, nesvarbu, koks bus kovos galutinis rezultatas, – kalbėjo kovotojas. – Norėsiu žiūrovams padovanoti nuostabų reginį, pergalę. Dėl to ruošiuosi kasdien sportuodamas, noriu būti atpažįstamas dėl savo kovos stiliaus, „švarios“ technikos, pagarbos varžovui. Galų gale, čia tik sportas, nieko nėra asmeniško, o sportinis pyktis turi užvirti tik nuskambėjus gongui“. Prabilęs apie ateitį H.Vikšraitis užsiminė, kad ringe norėtų dar kartą susitikti su Vitalijumi Matei ir Žora Akopianu. „Įveikiau juos, bet nelikau savimi patenkintas, todėl norėčiau dar kartą susitikti ringe su abiem“, – sakė H.Vikšraitis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-02-07 00:20:04
Kodel jo nera sherdog statistikose? Ir kodel jis kaunasi tik kok????
Atsakyti
to asd
2020-02-07 08:20:49
todel kad sitas don simono cirkas niekur pasaulyje nevertinmas
Atsakymas
2020-02-07 11:26:33
Nes jei tikrai normaliai dometumeisi, zinotum - jog sherdogas veda statistikas tik MMA kovų, o Henrikas yra k1 kovotojas niekada neturėjęs pro MMA fighto. Jei dar geriau dometumeitis kovėsi ir Kinijoje