Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai po atkaklios septynių įvarčių kovos rezultatu 4 – 3 įveikė „Hoffenheim“ ir pateko į kitą Vokietijos taurės etapą.

Jau nuo pirmų minučių Miunchene lijo įvarčiais, o pirmieji du iš jų buvo mušami į savus vartus. 8-ą minutę kamuolį į savus vartus nukreipė „Bayern“ gynėjas Jerome Boatengas, o po kelių akimirkų tą patį padarė ir Benjamini Hubneris – 1 – 1.

Visgi iki pirmojo kėlinio pabaigos bavarai įgijo solidžią persvarą. 20-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Thomasas Mulleris, o 36-ą minutę dar vieną taiklų smūgį pridėjo Robertas Lewandowskis – 3 – 1.

Antrojo kėlinio pabaiga taip pat buvo pašėlusi. 80-ą minutę puolėjas iš Lenkijos sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir smūgiu galva padidino persvarą iki trijų įvarčių.

„Hoffenheim“ neturėjo jokių minčių pasiduoti anksčiau laiko ir netrukus užkūrė gerą pirtį varžovams.

82-ą minutę rezultatą sušvelnino Munasas Daburras, o pridėto laiko metu jis dar ir sumažino atsilikimą iki minimalaus.

Visgi iki rungtynių pabaigos „Bayern“ išsaugojo turėtą persvarą ir galiausiai laimėjo bei pateko į kitą taurės turnyro etapą. 

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.