Odionas Ighalo | Scanpix nuotr.

Odionas Ighalo | Scanpix nuotr.

Šią žiemą į „Manchester United“ persikėlęs puolėjas Odionas Ighalo atskleidė, kad dėl tokios galimybės sutiko susimažinti savo atlyginimą.

Pastaruoju metu O.Ighalo rungtyniavo Kinijoje, kur įprastai užsieniečiai susižeria nemažas sumas, kuriomis juos vilioja šalies lygos klubai.

Traumą patyrus Marcusui Rashfordui, „Manchester United“ nusprendė priimti laikiną sprendimą ir pasirašė nuomos sutartį su nauju puolėju. Ji galios iki sezono pabaigos.

„Man agentas paskambino prieš dieną ir pasakė, kad manimi domisi „Manchester United“. Norėjau žaisti šiame klube. Kiti klubai irgi domėjosi, bet paprašiau derėtis būtent su „Manchester United“, norėjau, kad tai taptų realybe.

Vienuoliktą valandą vakare Šanchajaus laiku paskambinęs agentas pasakė, kad klubas nori pasirašyti sutartį. Tad aš iškart pradėjau ieškoti vertėjo, su kuriuo galėčiau nueiti pas Kinijos klubo vadovus, prieš jų veidus užtrenkti duris ir padaryti panašius dalykus.

Tą naktį daugiau nemiegojau. Vyko derybos, buvo tvarkomi popieriai. Skambinėjo ir iš kitų klubų, bet sakiau agentui, kad noriu keliauti į Mančesterį. Jis man sakė, kad teks dėl to susimažinti atlyginimą. Sakiau, kad man tai nekelia problemų, kad man tai nerūpi. Norėjau persikelti į šį klubą“, – pasakojo O.Ighalo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tėvas
2020-02-06 09:20:56
Niekuo jis klubui nepadės.
Atsakyti
valdemaras
2020-02-06 11:33:47
na gal kokios taures varzybose ir suzais

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga