Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

  Vasario 22-ą dieną britas Tysonas Fury dar kartą pamėgins atimti WBO sunkiasvorių čempiono titulą iš amerikiečio Deontay Wilderio.

Pirmoji jų kova 2018 metų gruodį baigėsi kontraversiškomis lygiosiomis, o dabar abu kovotojai vieningai teigia, kad padarys viską, jog neprireiktų teisėjų sprendimo. Prieš šią kovą T.Fury pakeitė trenerį, taip pat ėmėsi netradicinių priemonių, tokių kaip rankų laikymas benzine ar dažna masturbacija, tuo tarpu jo asmeninis virtuvės šefas George‘as Lockhartas atskleidė, ką ir kiek boksininkas valgo.

Pasak G.Lockharto, T.Fury valgo šešis kartus per dieną, maistas dažnai skiriasi ir yra gana įdomių patiekalų.

„Aš gaminu jam daug kario patiekalų. Paprastai jis valgo ką nors su ciberžole. Jis bent kartą per dieną suvalgo karį, o kas antrą dieną aš įvedu raudonos mėsos. Ji yra maistinga, tačiau ilgai virškinasi. Kiekvieną dieną jis valgo bent vieną lašišą dėl Omega-3 riebalų. Noriu, kad viskas būtų mažinantis uždegimą ar patinimą“, – pasakojo G.Lockhartas. „Jis suvalgo skirtingą mėsos rūšį kiekvieną valgymą. Kiek girdėjau iš ankstesnių stovyklų, jis valgydavo vištieną ir ryžius. Dabar gaminame beprotiškus patiekalus. Tą patį valgį per visą stovyklą jis valgė tik du kartus – „Jambalaya“, kurią aš pats padariau. Jis valgo šešis kartus per dieną ir niekada nevalgo to paties“.

T.Fury pats sau pažadėjo, kad prieš kovą svers 270 svarus (122,7 kg), o tai didesnis svoris nei buvo pirmojoje jo dvikovoje su D.Wilderiu, kuomet jis svėrė 256,5 svaro (116,3 kg).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Pfd
2020-02-06 12:54:32
Gali est ka tik nori, vistiek bus isjungtas :-)
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton