Manuelis Neueris | Scanpix nuotr.

Manuelis Neueris | Scanpix nuotr.

Dirbdamas Miuncheno „Bayern“ gretose, treneris Pepas Guardiola turėjo daug pašėlusių minčių eksperimentams, atskleidė šio klubo vadovas Karlas Heinzas Rummenigge.

Šiuo metu „Manchester City“ ekipai vadovaujantis P.Guardiola Vokietijoje dirbo tris metus: nuo 2013 iki 2016. Per šį laikotarpį jis laimėjo pagrindinius trofėjus šalyje ir nuolat spaudė savo auklėtinius tobulėti.

Dabar K.H.Rummenigge atskleidė šiek tiek faktų apie P.Guardiolos laikotarpį Bavarijoje ir papasakojo istoriją, kaip jis buvo pasiryžęs išbandyti vartininką Manuelį Neuerį saugo pozicijoje.

„Manuelis pavertė vartininko poziciją menu ir padarė revoliuciją savo sferoje. Vis dar prisimenu, kaip P.Guardiola po laimėto šalies čempionato atėjo pas mane su idėja bent vieneriose rungtynėse pastatyti M.Neuerį į saugo poziciją“, – atskleidė „Bayern“ vadovas.

Jis taip pat prisiminė, kad buvo labai sunku atkalbėti P.Guardiolą nuo šios minties ir įrodyti, kad toks žingsnis būtų traktuojamas kaip didelė arogancija, tačiau jis sako esąs įsitikinęs, kad M.Neueris būtų gerai pasirodęs saugų grandyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų