Deontay Wilderis | „Stop“ kadras

Deontay Wilderis | „Stop“ kadras

 Jau vasario 22-ą dieną WBO sunkiasvorių čempionas amerikietis Deontay Wilderis „MHM Grand“ arenoje Las Vegase antrą kartą susikaus su britu Tysonu Fury.

Pirmoji jų kova 2018 metų gruodį baigėsi kontraversiškomis lygiosiomis, o dabar abu kovotojai vieningai teigia, kad padarys viską, jog neprireiktų teisėjų sprendimo.

Lankydamasis „Speak for yourself with Whitlock & Wiley“ laidoje, D.Wilderis atskleidė, kad iki pirmosios kovos likus 4 savaitėms ir 4 dienoms, jis patyrė lankos lūžį, tačiau neleido, kad tai jį sustabdytų.

Tokia trauma gali paaiškinti tai, kodėl D.Wilderis toje kovoje neatrodė toks geras, lyginant su jo dvejomis kovomis po to, kai tiesiog sunaikino Luisą Ortizą ir Dominicą Breazeale‘ą.

„Nėra jokio papildomo spaudimo“, – apie revanšinę kovą sakė D.Wilderis. „Pirmoje kovoje aš nesilaikiau plano. Gali turėti tą, bet tada žengti į ringą, o jame buvo labai daug azarto. Norėjau duoti sirgaliams tai, dėl ko jie atėjo ir dėl ko mokėjo pinigus – nokautą. Buvau per daug susijaudinęs ir pradėjau svaidytis keistais smūgiais. Mano planas buvo smūgiuoti į kūną ir tą dariau pradžioje, tačiau viskas baigėsi kitaip. Šį kartą viskas bus kitaip, nes tada buvau susilaužęs ranką treniruočių stovykloje.

Daugelis žmonių to nežino. Aš neturiu jokių pasiteisinimų, bet taip, aš susilaužiau ranką stovykloje ir turėjau tik 4 savaites ir 4 dienas tam, kad pasveikčiau. Ir spėkite kas? Per tą laiką aš ėjau į ringą.

Arba aš greitai atsigavau, arba kovojau prieš Tysoną su lūžusia ranka, bet dabar tai nebesvarbu. Žinant mane, aš visada kovoju su lūžusiomis rankomis, plyšusiais bicepsais, trečio laipsnio nudegimais ir man tai nėra svarbu. Aš esu karys“.

Jeigu tai yra tiesa ir D.Wilderis kovojo su lūžusia ranka, tai revanšinėje kovoje galime jį išvysti visiškai kitokį. Pats D.Wilderis sako, kad jam ringe reikia tik tobulų 2 sekundžių.

„Aš esu palaimintas turėdamas didžiulią galią ir aš tuo naudojuosi“, – apie savo dešinės rankos smūgius sakė D.Wilderis. „Tai mane skiria nuo kitų vyrukų, nes aš turiu galią ir moku ja naudotis. Aš galiu ja pasinaudoti ne tik pirmame raunde, tačiau naudoju visuose dvylikoje.

Visada sakau savo varžovams, kad jie turi būti pasiruošę 12 raundų kovai ir 36 minutėms. Aš pats turiu būti tobulas tik 2 sekundėms. Aš galiu smogti į bet kurią kūno vietą ir vienu smūgiu nokautuoti varžovą. Jūs tai matėte mano paskutinėje kovoje.

Turėti tokią galią yra nuostabus jausmas. Nesijaudinu dėl savo varžovų, nes jie turi jaudintis dėl manęs. Daugelis žmonių žiūri tik į vieną dalyką. Manau, kad aš su savo dešine ranka hipnotizuoju savo priešininkus.

Pirmasis dalykas, kurį žmonės nori pamatyti yra tai, kas nutinka, kai aš pataikau į varžovą. Kai aš į jį pataikau, jie nori matyti, kokia bus jų reakcija, kai aš juos nokautuosiu“.

Praėjusį kartą T.Fury gerai sekėsi prieš D.Wilderį, tačiau vėlesniuose raunduose jis patyrė du nokdaunus. D.Wilderis pasinaudojo varžovo atsipalaidavimu ir tai padarė 9 ir 12 raunduose. Dabar D.Wilderis žino, kaip sužeisti T.Fury ir gali lažintis, kad jis bus nokautuotas.

„Jis sako, kad aš neturiu įgūdžių ir sako, kad esu „vieno triuko ponis“. Bet aš tą triuką darau labai gerai. Kaip žmogus, T.Fury man patinka. Daugelis vyrukų sako tam tikrus dalykus tik tam, kad reklamuotų kovą, pakeltų savo ego ir pasitikėjimą. Einant su manimi į ringą, tu privalai kažkaip padidinti savo pasitikėjimą. T.Fury yra toks veikėjas, kuris mėgsta linksmintis. Kartais jis gali mane erzinti, bet kai kalbame apie verslą, tu negali nejausti jam jausmų“, – kalbėjo D.Wilderis.

T.Fury paskutinėje kovoje prieš Otto Walliną turėjo problemų su kirstine žaizda ir nėra aišku, kiek stipriai ji yra sugijusi. Pats D.Wilderis sako, kad pataikyti į tą pačią vietą bus viena iš plano sudedamųjų dalių.

„Aš esu tikras, kad padarysiu viską, kad tą žaizdą atverčiau ir padarysiu taip, kad atisvertų dar viena žaizda“, – sakė D.Wilderis.

Visgi sunku tikėtis, kad D.Wilderis būtent taip ir darys. Panašu, kad jis bandys į T.Fury dešine ranka pataikyti taip tiksliai ir stipriai, kaip tik gali ir ieškos nokauto, o ne kirstinių žaizdų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Vaidas
2020-02-02 18:37:50
Kokios lygios, laimėjo jis tada
Atsakyti
aa
2020-02-02 12:34:03
visi kai gauna buna susilauze rankas kojas ir kitas kuno dalis istorija labai pasenusi ir nemanau jog verta rasyti apie tai ,straipsnio neskaiciau neidomu tik komentuoju.
Atsakyti
refere
2020-02-02 17:44:31
Jis negavo, buvo lygu, nors turejo laimeti
Referi
2020-02-02 21:54:03
Teisingai britas turejo laimeti bet amerikoi zaidimas visas vyko del to jam ir neleido laimet,juodi istempe ant lygiu

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga