Douglasas Costa | Scanpix nuotr.

Douglasas Costa | Scanpix nuotr.

Dabartinis Turino „Juventus“ lyderis Douglasas Costa prisiminė laikus, kai persikėlė į Miuncheno „Bayern“ ekipą ir susitiko su tuometiniu jos treneriu Pepu Guardiola. Futbolininkas atskleidė tuomet išgirdęs ir netikėtą klausimą.

Brazilas prie daugkartinių Vokietijos čempionų prisijungė 2015 metais, kai persikėlė iš Ukrainos. Ten jis žaidė Donecko „Shakhtar“ ekipoje.

Dabar D.Costa atskleidė, kad prieš persikeldamas į Miuncheną jis sulaukė P.Guardiolos pasiūlymo mokytis žaisti futbolą.

„P.Guardiola buvo tas žmogus, kuris padarė didžiausią įtaką mano augimui. Jis man leido žaisti tinkamoje pozicijoje ir rolėje.

Jis man paskambino ir pasakė, kad jis turi planą mano karjerai, ar aš prie jo prisijungsiu, ar esu pasiruošęs mokytis žaisti futbolą? Pasakiau, kad esu pasiruošęs.

Tačiau mano periodas Miunchene buvo liūdnas. Maniau, kad sugebėsime laimėti Čempionų lygą. Kiekvienas iš mūsų žaidėme labai gerai. Ta komanda buvo viena gabiausių ir stipriausių, kurioje esu žaidęs.

Žinoma, turime neįtikėtina žaidėjų grupę ir Turine. Bet toje „Bayern“ komandoje kiekvienas iš mūsų demonstravome geriausią savo žaidimą“, – prisiminė D.Costa.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.