Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

 Su MMA žvaigžde Conoru McGregoru anksčiau dirbęs treneris Jonathanas Darganas artimiausius 5,5 metų praleis kalėjime. Jis buvo pripažintas kaltu dėl žmogaus nužudymo.

2016 m. kovo mėnesį J.Darganas konfliktavo su savo mergina. Juos bandė išskirti du vyriškiai – Paddy Mullally ir Shane‘as Cunninghamas. J.Darganą tai suerzino ir jis ėmė atakuoti minėtus vyriškius. P.Mullally po smūgių taip ir neatsigavo.

„Aš labai apgailestauju. Tai buvo nelaimingas atsitikimas. Man plyšta širdis dėl to vyro ir jo artimųjų. Esu sukrėstas. Jei galėčiau atsukti laiką, tą naktį tikrai pasielgčiau kitaip. Deja, to negaliu padaryti, todėl maldauju jo šeimos atleidimo. Padariau klaidą ir ją pripažįstu. Tikrai nesiekiau jo nužudyti, o smūgius atlikau, norėdamas apsiginti“, - sakė J.Darganas.

Po 4 valandas trukusio teismo posėdžio J.Darganui skirta 6 metų laisvės atėmimo bausmė. Pusė metų iš šios bausmės buvo skirti lygtinai, tad J.Darganas kalėjime sėdės 5,5 metų.

„Niekada jam neatleisiu. Jis žiauriai nužudė mano vyrą, kuris nebegalės matyti, kaip auga jo dukros... Praėjus 4 metams vis dar esame sukrėsti ir kasdien ilgimės Paddy. Jis buvo atsidavęs tėtis, rūpestingas brolis, linksmas dėdė. Tai buvo vienas laimingiausių ir draugiškiausių žmonių, kokius galėdavai sutikti. Jis buvo nužudytas, bandydamas atlikti gerą darbą. Vienas žmogus savo kumščiais sugadino daugelio iš mūsų gyvenimus“, - sakė P.Mullally našlė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų