Joanna Jedrzejczyk | Instagram.com nuotr

Joanna Jedrzejczyk | Instagram.com nuotr

 UFC čempionei Weili Zhang sukritikavus būsimos varžovės lenkės Joannos Jedrzejczyk pokštą apie Kinijoje plintantį ir jau mažiausiai 81 žmogaus gyvybę nusinešusį koronavirusą, tuo tarpu pati J.Jedrzejczyk netrukus atsiprašė.

J.Jedrzejczyk pasidalino nuotrauka, kurioje ji vaizduojama dėvinti specialią kaukę, o pati kovotoja pridėjo dar besijuokiantį veidelį. W.Zhang teigė, kad lenkė „parodė savo charakterį juokaudama iš tragedijos“. Pati Joanna paaiškino, kad tai nebuvo juokas dėl viruso ar mirčių Kinijoje.

Joannos Jedrejczyk pasidalintas įrašas | „Stop“ kadras

Joannos Jedrejczyk pasidalintas įrašas | „Stop“ kadras

„Kalbate apie virusą ir visą kitą? Ne, aš tiesiog juokiausi iš to „memo“. Kai kurie žmonės pradėjo platinti šią nuotrauką ir sakyti, kad aš labai linksmai atrodau tame plakate. Nenorėjau nieko įžeisti. Niekada nejuokaučiau iš sergančių žmonių ar dėl viruso, nes tai yra pavojinga. Užjaučiu visus tuos žmones, nes tai yra labai pavojinga mums visiems, ne tik Kinijos žmonėms“, - kalbėjo 32-ejų metų J.Jedrzejczyk. „Manau, kad W.Zhang tai priėmė per daug emocingai, todėl jeigu ją įžeidžiau – atsiprašau. Bet noriu pažymėti, kad juokiausi tik dėl „memo“, ne dėl ligų ar tai, kas šiuo metu dedasi Kinijoje, nes tai yra labai rimta“. W.Zhang ir J.Jedrzejczyk susikaus kovo 7-ą dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lenkes
2020-01-30 20:15:50
Liežuvis jos pačios priešas,gaus į savo tuščia dėže
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton