Iš karjeros duobės kilti pasirengęs E.Stanionis: „Jau net buvo kilusios mintys viską baigti“ (24)

2020.01.30 15:35
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

„Paskutinės stovyklos metu Hiustone kalbėjau su vadybininku Shelly Finkeliu ir klausiau, ar galėčiau keltis treniruotis į Los Andželą“, – sportas.lt prisipažino boksininkas Eimantas Stanionis, pasiryžęs dar kartą keisti sporto klubą, kuriame rengiasi kovoms.

Pasirodo, Hiustone boksininkas nesijautė tobulėjantis. „Pasijaučiau stovintis vietoje, o sportininko karjera nėra ilga, – kalbėjo 25-ų E.Stanionis. – Norisi tobulėti“.

Profesionalo karjerą po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių pradėjęs boksininkas ringe dar nepatyrė pralaimėjimo. Jo karjeros įraše – dešimt pergalių, kurių septynios pasiektos nokautavus savo varžovus. Gruodį lietuvis dvikovos svorio kategorijoje iki 67 kilogramų trečiajame raunde į nokautą pasiuntė Julio Cesarą Sanchezą iš Dominikos Respublikos.

Apie grįžimą į Los Andželą, ten, kur ir prasidėjo profesionalo karjera, E.Stanionis su agentu kalbėjo jau prieš šią dvikovą. Sprendimas buvo priimtas po Naujųjų metų. Nors E.Stanionis grįžta į Los Andželą, bet minties grįžti pas legendinį trenerį Freddie Roachą nebuvo. Boksininkas treniruosis pas buvusį F.Roacho asistentą Marviną Somodio, kuris praeitų metų rudenį atsidarė savo salę.

Nesijautė gerai

Paprašytas priminti, kodėl anksčiau išsiskyrė keliai su Manny Pacquiao, Georges St-Pierre'ą bei Amirą Khaną treniravusiu F.Roachu, boksininkas kiek susimąstė: „Hmmm... Anksčiau to pasakoti gal nelabai galėjau, bet dabar galiu“.

Eimantas Stanionis | „Twitter“ nuotr.

Eimantas Stanionis | „Twitter“ nuotr.

„Viskas pas Frieddie buvo gerai, nes salėje buvo Marvinas, – pradėjo E.Stanionis. – Būtent jis buvo žmogus, kuris nuolat gelbėdavo salėje – palaikydavo „lapkes“, viską sužiūrėdavo, parinkdavo sparingo partnerius, pasirūpindavo, kad jie būtų. Viską darydavo Marvinas, o Freddie darbuodavosi tuomet, kai į salę atvykdavo žurnalistai su kameromis. Tuomet ir pats su boksininkais pasidarbuodavo... Bet tai būdavo labai retai“.

E.Stanionis teigė, kad F.Roachas stebėdavo kiekvieną jo treniruotę, nuolat girdavo.

„Tačiau tikiu, kad jis jau neturi tiek energijos ir motyvacijos, kiek turėdavo anksčiau. Jis myli boksą ir savo salę. Kiekvieną rytą būtent jis ją atrakina šeštą valandą ryto, jis joje, atrodo, gyvena, bet sportininkų motyvuoti ir padėti jiems kilti, deja, manau, jis jau negali, – kalbėjo E.Stanionis. – Taip, „Wild Card“ salėje gali rasti pačius geriausius sparingų partnerius, ten susirenka visa „grietinėlė“ iš viso pasaulio“.

Eimantas Stanionis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Eimantas Stanionis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Du niuansai, privertę tuomet atsisveikinti su žinomu treneriu: M.Somodio sprendimas palikti „Wild Card“ salę ir nepaaiškinamas laiko planavimas.

„Įsivaizduok, man pasako, kad treniruotė – 12 val. Aš ateinu. Man suteipuoja rankas... O jokių sparingo partnerių salėje dar nėra. O, pasirodo, Freddie’as tiesiog su niekuo nesuderindavo, nes Marvinas būdavo kur nors išvykęs. Tad kartais sėdėdavau su suteipuotomis rankomis ir laukdavau pusantros valandos... Tiesiog sėdėdavau prie ringo ir laukdavau, kol kas nors įžengs į salę, – emocingai pasakojo E.Stanionis. – O dėl ko aš tas traumas gavau? Bijodavau ką nors dėl to Freddie’ui sakyti, juk jis pasaulinė žvaigždė, bet neretai į ringą sparinguotis šokdavau be jokio apšilimo – suteipavo, uždėjo pirštines ir „Eik boksuotis“. Jokio apšilimo. Taigi kartais reikėdavo laukti, o kartais be jokio apšilimo – tiesiai į ringą. Gal dėl to ir prasidėjo visos mano traumos“.

Su F.Roachu lietuvis atsisveikino 2018-aisiais.

Praeitų metų viduryje paaiškėjo, kad E.Stanioniui yra įplyšę riešo raiščiai. Lietuvoje jam buvo atlikta operacija. Sekė ilga reabilitacija, o vėliau prasidėjo stovykla Hiustone su treneriu Ronnie Shieldsu. Spalio mėnesį E.Stanionis įveikė Evincii Dixoną, gruodį – J.C.Sanchezą.

Tačiau stovykla gero įspūdžio nepaliko.

Sunkiausias laikas ir alkis

„Anksčiau aš juokdavausi iš visokių depresijų, vis klausdavau žmonių, dėl ko įmanoma depresuoti, bet Hiustone aš sužinojau, kaip gali būti sunku. Tai nebuvo depresija, bet man buvo labai ilgu savų žmonių, – apie paskutines stovyklas pasakojo E.Stanionis. – Man sunku būti vienam. Gal kitiems sunku tai įsivaizduoti. Bet buvau visiškai vienas, net neturėjau, kur pasivaikščioti, gyvenau laukuose, kur net šaligatvių nėra. Ši stovykla buvo pragaras“.

Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

Treneris R.Shieldsas, pasak lietuvio, yra puikus. „Jis investavo į mane labai daug savo energijos ir laiko, bet sparingų nebuvo, o ir skrydžiai į Hiustoną brangiai kainuoja. Kalbėjau apie tai su juo, manau, supratome vienas kitą“, – pasakojo E.Stanionis.

Sulaukęs klausimo, ar prieš pradėdamas minti profesionalaus boksininko kelią, žinojo, kad viskas nebus taip lengva, E.Stanionis atsiduso.

„Po olimpinių žaidynių aš gavau kelis pasiūlymus... Gal aš padariau klaidą, kad neišklausiau kitų. Tuo metu labai pasitikėjau vienu žmogumi. Man atrodė viskas teisinga, todėl pasirašiau sutartį su „Ringstar Sports“. Išvykau į Ameriką ir pamačiau, kaip atrodo tasai kitas pasaulis. Jeigu galėčiau atsukti laiką atgal, galbūt, taip nebūčiau skubėjęs“, – atvirai kalbėjo boksininkas.

Eimantas Stanionis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Eimantas Stanionis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Prieš žengdamas žingsnį į profesionalų boksą E.Stanionis bendravo ir su Egiu Klimu – Egidijaus Kavaliausko, Vasilijaus Lomačenkos, Oleksandro Usyko bei kitų garsių boksininkų vadybininku.

„Bendravome, bet nieko aiškaus nebuvo. Į Ameriką man buvo pasiūlyta važiuoti dar prieš Europos čempionatą. Tada atsisakiau. Vėliau dar kalbėjome po Europos čempionato, bet nieko nenusprendėme, gavau kitų pasiūlymus, o su E.Klimu po olimpinių žaidynių nesusisiekėme“.

Kiek vėliau E.Stanionis nusijuokė.

„Aš nepergyvau prieš olimpines. Žinojau, kad visi stebės, kad mano stilius visiems patiks ir manęs tikrai norės, – šypsojosi 2015-aisiais Europos čempionu tapęs lietuvis, bet olimpinėse... suklupęs E.Stanionis. – Žinojau, kad man paskambins ir pasakys, kad esu jiems reikalingas. Ir neklydau. Net iš Japonijos sulaukiau skambučių“.

Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

Tuomet su „Ringstar Sports“ boksininkas pasirašė penkerių metų sutartį. „Tiesiog pasakiau savo sąlygas, jie sutiko. Aš nesu nusivylęs sutartimi... Tiesiog Amerikoje nėra taip lengva. Jau kelis kartus esu pagalvojęs apie karjeros pabaigą. Ypatingai daug apmąstymų buvo per tuos tris mėnesius Hiustone. Puikiai suprantu žmones, kurie dirba nemylimą darbą, suprantu, ką reiškia daryti tai, ko nenori. Buvo dingęs alkis... Visada į treniruotes eidavau alkanas, norėjau kažkam kažką įrodyti, o ten, Hiustone, viskas buvo prislopinta. Atrodo, tai buvo mano žemiausias karjeros taškas“.

O dabar, išvykęs į Los Andželą E.Stanionis vėl pradėjo justi alkį. Pozityvumo dozę skiepija ir agentas S.Finkelis, kuris nuolat primena, kad visi juo tiki.

„Tereikia išlaukti šanso“, – nusišypsojo boksininkas.

Jis tikisi, kad kita jo kova įvyks jau pavasarį.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mr M.Delfino
2020-07-27 16:33:32
Kasyba „Bitcoin“ buvo gana paprasta, o ankstyviausi kalnakasiai galėjo iškasti tūkstančius „Bitcoin“ naudodamiesi savo namų kompiuteriais. Tačiau dabar sunkiau, tačiau pasitelkę tokius bitkoinų ekspertus ir technologus (jaydenthomas666@azet.sk) galite užsidirbti pinigų iš bitcoin kasybos ir investicijų planų bei prekybos. Anksčiau dirbdavau už 9 eurus per valandą ir stengdavausi sudurti galą su galu. Buvau „Facebook“ ir prašiau savo dėdės pagalbos. Tada jis mane supažindino su bitcoin verslu. Pradėjau nuo 1 tūkst., Bet dabar galiu pasigirti 100 tūkst. Eurų grynaisiais savo banko sąskaitoje, tik po poros savaičių aš su jais pasirašiau. „Bitcoin“ gavyba ir investicijos nėra „Ponzi“ schema, tai tikri vaikinai ir aš raginsiu jus dirbti su geriausia komanda, kuriai reikia darbo.
Atsakyti
Larry Fox
2020-07-01 02:35:28
Sveiki atvykę į 24 valandų paskolos tarnybą. Mūsų įmonė užsiima finansavimu (paskolos, kapitalas, finansavimas, investicijos), mes suteikiame paskolas su 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolas visame pasaulyje su suprantamomis sąlygomis. Mes siūlome paskolas rimtai mąstantiems asmenims ir įmonėms.

Mūsų įmonė (24 valandų paskolų tarnyba) ieško projektų, kuriuose galėtų investuoti didžiulius grynuosius pinigus, kurie gali būti ilgalaikiai ir (arba) trumpalaikiai projektai, tačiau su dideliais dividendais. Ar jūs ieškote investuotojo savo projektui? Ar pažįsti ką nors, kas ieško investuotojo į savo projektą? ar reikalingi tarptautiniai partneriai mega projektams / sutartims? Pvz. Ar esate finansų konsultantas klientui, kuriam reikia verslo, projektų ir investicijų paskolų? Jūs taip pat galite nukreipti mus į savo klientą ir mes jums pasiūlysime paskolas, už kuriuos gausite 15% komisinio mokesčio už paskolos sandorį ...

Prašau parašykite man apie galimą verslo bendradarbiavimą, nes esame atviri diskusijoms. Laukiu jūsų galimo bendradarbiavimo. Susisiekite su mumis šiandien, jei jus domina mūsų pasiūlymai.

Svetainė: 24hourservce.com
Kontaktinis el. Paštas: larryfox2017@hotmail.com
„WhatsApp“: +447451283532
Atsakyti
Claudia Klein
2020-03-14 00:00:40
Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas.

Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

Mes siūlome visų rūšių paskolas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.

Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys

Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia

Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą.

Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!
Atsakyti
satas
2020-04-19 13:41:50
pačiulpkit...barbarisa...
kaka
2020-02-02 07:19:53
Čia ne Stanionis "lopas", o žurnalistas, nes jam pox... ant to baxioro. Stanionis prašovė tik nepaklausdamas ar tu viską ir publikuosi ką mes čia pezam.... ir neprisakė prieš publikuojant atsiųsti perskaityti. Vat ir sušik... karjerą.
Atsakyti
as
2020-02-02 02:40:54
Nakui senus straipsnius kelt ir klaidint zmones??
Atsakyti
Cha
2020-01-31 18:59:51
Bet iš tikro nesedek prie ringo laukdamas partnerio o geriau daryk apšilimą ir nebus traumų.
Atsakyti
fight
2020-01-31 15:32:56
kol versknys skundziasi, Kavaliauskas stengiasi, sitas vaikelis turi pasiekimu, bet pas ji nera to kovinio charakterio
Atsakyti
Avine
2020-02-01 17:12:59
Nežinai ką kalbi , geriau išvis nekalbėk
White power
2020-01-31 12:32:58
Taip ir buna, kai pomegis tampa darbu.
Atsakyti
isvada
2020-01-31 08:21:12
reiskias Klimas neisvelge potencialo pas Stanioni, dabar traumu prisirinko kruva ...
Atsakyti
Box
2020-01-31 01:54:54
Amerikoje jis visada bus "projektas". Žvaigždė jis gali būti tik Lietuvoje,o JAV tokių kaip jis ne vienas ir net ne dešimt. Klimas,gal būt geresnis variantas, bet kaip sakoma dabar jau laiko neatsuksi. Labai sunkus šis kelias.Jam linkiu kuo geriausios kloties ir nepalūžti psichologiškai, sulaukti savo šanso ir pabandyt užsikabinti. Gaila būtu jeigu jis negautu šanso kokį gavo Egis Kavaliauskas.
Atsakyti
!
2020-01-31 00:14:00
Tikrai ne verta baigti dar tik 25 viskas pries akis , o jau 10-0! Boksininku pikas kazkur ant 28 , per 3 metus apie 7 kovas kokias gal ir daugiau iseitu jei be traumu. Ir jau tada jei viskas gerai gal iseitu ir del dirzu pakovoti , o va tada ir sprendi baigti ar ne. Nesakau jog taip daryti butina nes nesuprantu boksininko kelio , bet is sono man kaip stebetojui atrodytu toks geriausias variantas nes vis del to visas gyvenimas iki siol Eimos paaukotas boksui.
Atsakyti
Petras
2020-01-31 00:04:11
Tai jei vienoje vietoje netenkina, keiti ta vietą, o šiaip boksininko kelias niekada lengvas ir nebuvo, sėkmės.
Atsakyti
Asd
2020-01-30 22:47:33
Biski nesuprantu jeigu grietinele boksininku susirenka ir jie geriausi sparingi partneriai? Tai lkam keist tuos klubus ten geriausiai ir tobulesi
Atsakyti
Ggwp
2020-01-30 21:47:12
Man asmeniskai, stanionis yra salciausio proto zmogus is lt boksininku, kuris turi ka pasiekti, bet reikejo patileti apie fredie. Taip galbut jis nebeturi motivacijos, bet tai ne tavo reikalas. Tau nepatiko jis, pakeitei treneri ir sa. Jis turi varda dideli. O tu tik pradedi ji kurti. Jis gali padeti ir nesukurti to vardo po tokiu kalbu.. Sekmes tau ringe! Graziu pergaliu! Visada uz tave!
Atsakyti
TT
2020-01-30 21:35:20
Su visa pagarba Stanioniui, tai yra neprotingas interviu. Kai tu esi Mayweather'is, gali šnekėt beleką belekur. Kai tu esi Stanionis, turi nieko nešnekėti ir daug daryti. Jei šis interviu nueis iki jo vadybos, bus užraukta viskas. Mums čia LT jis yra žvaigždė, o US tokių ant kiekvieno kampo. Kaip ten bebūtų, sėkmės jam visokeriopos!
Atsakyti
Tiesa
2020-01-30 21:04:04
Dėl depresijos atsimenu ir man taip buvo kol į Airiją neatvaziavau, prieš tai niekada to nesuprasdavau net kaip ar kas čia per huinia kas ta išvis depresija, puikiai suprantu atviras geras vaikis kuriam būtinai pasiseks,reta tokiu puikių boksininkų,nesustok niekada kol bent netapsi pirmu
Atsakyti
mirka3
2020-01-30 17:45:35
Nepatyrimas. Nuoskaudos. Pamoka. Negerai kalbėti nieko bloga apie buvusį, nes tai yra kenkimas. Galima į viską pažiūrėti iš teigiamų pusių, aplenkiant neigiamas, judėti savo tikslų link ir kalbėti apie tai, ką ketini veikti, kur būti ir t.t.. Dabar gavosi kaip nuskriausto vaiko ašaros dėl dėmesio stokos.
Atsakyti
X to mirka3
2020-01-30 18:48:04
Iš tavo ankstesnių komentarų galvojau kad tu biški protingesnis :) sakai Eimantui dėmesio truksta? :)))
Psichiatras
2020-01-30 20:07:35
Labai protingai paaiškino mirka3, skųstis nereikia,treneris gal ir iš tiesų neteisus,bet buvo gera patirtis ir į savo istoriją įsirašė legendinio asmens vardą.
mirka3 > X
2020-01-31 11:02:43
Kalba eina ne apie tai, kiek tiesos tame kad Freddie paseno ir nebesugeba, kad tik prieš žurnalistus pavaidina o realiai tik salę atrakina... Ar kad Klimas nepakankamai aiškiai sukalbėjo... Visai ne tame. Klausimas yra pačiam poelgyje, kai po bendravimo į spaudą metami neigiami vertinimai. Jei būtum geras garsus treneris/vadybininkas ir tt bei galėtum rinktis, ar norėtum užsiimt su žmogum, kuris Jūsų išsiskyrimo atveju į spaudą leistų kas jam nepatiko ir kad Jūs kaip treneris nebesugebat ir pan..., nesvarbu kiek tame tiesos. Nauda yra ne tik sparingai. kartais keli geri žodžiai, tinkamu laiku tinkamai išgirsti yra gali duoti daug didesnę naudą nei atrodo. Visas toks elgesys kalba apie tave, ne apie Freddie, kuriam tikrai nebėra ką įrodinėti... Galbūt jis laukia įkvėpimo, tinkamo molio, kuriam galėtų atiduoti save iš širdies. Gal kam bus netinkamas pvz., bet tas pats Tyson nieko panašaus nekalba apie savo trenerį, kuris sugebėdavo tik ant kėdės pasėdėt, bet mokė disciplinos, tvarkos, atsakomybės... Manote Tyson neturėtų ką neigiamo pasakyti apie d'Amato? Jis galėtų parašyti tokią neigiamų prisiminimų knygą... Bet ne. Kad mane užminusavo - nesistebiu, tai normalu, nes čia daugelis yra bal...ų, kurie nesupranta kas yra disciplina, pagarba ir t.t. Jiems didžiausi herojai yra Sergėjus ar jo mokinys Misiūnas ir kitos užstalės butelio atliekos.
Gyvenimas nelengvas
2020-01-30 17:18:35
Bet Eimantui sekmes,jis gali viska
Atsakyti
m
2020-01-30 16:56:52
Sekmes jam. Tiek potencialo turi bet sitaip vargsta - nelabai sekasi kolkas. Gal dar prasimus.
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-21 „Lakers“ 02:30 „Nuggets“
09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga