Laurence Vincente Lapointe | Scanpix nuotr.

Laurence Vincente Lapointe | Scanpix nuotr.

 Net 11 kartų pasaulio čempione tapusios 27-erių metų Kanados kanojininkės Laurence Vincente Lapointe organizme buvo rasta draudžiamos medžiagos – ligandrolio. Jai grėsė 4 metų diskvalifikacija, tad sportininkė rizikavo praleisti Tokijo olimpiadą. Visgi, ji tribunolui sugebėjo įrodyti, kad ligandrolis jos organizme atsirado...sekso metu.

„Tai tiesiog neįtikėtina. Užtrukome mėnesių mėnesius, kol gavome galutinį tyrimų rezultatą. Ištyrėme buvusio L.V.Lapointe vaikino plaukus ir tą produktą, kurį jis pripažino vartojęs. Tame produkte ir buvo minėta draudžiama medžiaga, kurią jis perdavė mano klientei“, - sakė kanojininkės advokatas Adamas Klevinas.

Tarptautinė antidopingo agentūra (WADA) dar gali apskųsti šį sprendimą. Jei tai nebus padaryta, L.V.Lapointe be jokių suvaržymų grįš į varžybas ir galės startuoti Tokijo olimpiadoje.

Įdomu tai, kad panašų argumentą naudoja ir UFC kovotojas Dequanas Townsendas. Jo organizme buvo rasta kokaino pėdsakų ir už tai jam skirta 6 mėnesių diskvalifikacija.

„Jei miegi su kuo nors ar užsiimi seksu, tuomet tos medžiagos gali būti perduotos tau iš kito žmogaus. Jos gali patekti į tavo organizmą per prakaitą ar tam tikrus seksualinius veiksmus. Aš tikrai nesu tas, kuris vartotų narkotikus, tiesiog susidėjau su netinkamais žmonėmis. Į mano organizmą kokainas galėjo patekti tūkstančiu skirtingų būdų“, - kalbėjo D.Townsendas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City