Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Los Andžele esančioje „FOX“ studijoje dar kartą akis į akį susitiko WBC sunkiasvorių čempionas Deontay Wilderis ir pretendentas į titulą Tysonas Fury.

Vasario 22-ą dieną įvyksiančią antrą jų dvikovą reklamuojantys kovotojai ir vėl negailėjo vienas kitam įžeidimų, taip pat pasidalino informacija iš treniruočių stovyklų.

„Viskas vyksta nuostabiai. Esu laimingiausias per visą savo gyvenimą. Nuostabu būti čia žinant, iš kur aš kilau. Kai treniruočių stovykloje turite laimingą Deontay Wilderį, galite tikėtis nuostabių dalykų iš manęs“, - pasakojo D.Wilderis. „Mes nematėme T.Fury galios tokios, apie kokią jis kalba. Ji nebuvo tokia, kokia yra mano galia. Manau, kad jis vietoje savo kumščių turi pagalves. Būtent tai jaučiau paskutinėje mūsų kovoje“.

„Aš jau gimiau pasiruošęs. Treniruočių stovykloje jaučiuosi gerai, viskas klostosi tikrai puikiai. Neturiu jokių traumų ar pasiteisinimų. Kiekvieną dieną aukojuosi ir atsiduodu pilnai. Pirmoje kovoje norėjau priversti jį pralaimėti su savo geresniais bokso įgūdžiais, bet tai nesuveikė. Nesvarbu, ką žmonės sako, bet aš nelaimėjau. Lygiąsias laikau kaip pralaimėjimą“, - kalbėjo T.Fury.

Abu kovotojai jau anksčiau žadėjo, kad šį kartą neprireiks teisėjų sprendimo ir dvikova baigsis anksčiau laiko. T.Fury žadėjo, kad nokautuos D.Wilderį per du raundus, o tai čempionui buvo malonu girdėti.

„Net nežinau, ką pasakyti apie jo numatomą strategiją. Nežinau, ar jis bando išvesti mane iš mano žaidimo sakydamas, kad laimės nokautu, tačiau man malonu tai girdėti ir aš laukiu vasario 22-os“, - sakė D.Wilderis.

T.Fury praėjusių metų rugsėjį turėjo sunkią kovą prieš Otto Walliną, kurioje britas turėjo išgyventi dvi kirstines žaizdas, o vėliau ir daugiau nei 40 siūlių. Visgi D.Wilderis nebus susitelkęs tik į tą vietą, kurioje buvo kirstinės žaizdos ir sako, kad visas T.Fury kūnas bus jo taikinys.

„Taikinys yra visas jo kūnas, o ne tik ta kirstinė žaizda. Visur, kur tik jis man leis smūgiuoti, aš ten smūgiuosiu“, - sakė D.Wilderis.

T.Fury prieš šią kovą pakeitė savo trenerį bei padidino komandą, o D.Wilderis mano, kad tai yra prasta idėja.

„Aš jaučiau, kad prieš šią kovą man reikia padidinti komandą. Aš, treneriai, dietologai, medikai, tai nėra asmeniniai dalykai, tai verslas. Jeigu kažkas gali pagerinti mano verslą, aš tai darau“, - sakė T.Fury.

„Kai kovoji prieš kažką tokį, koks esu aš, klaidinga kažką taisyti savo treniruočių stovykloje. Aš esu nenuspėjamas. Kai turi per daug pasirinkimų ir per daug žmonių, kurie galvoja, kad turi vaistų prieš mane, tai dažniausiai atsisuka prieš tave patį“, - kalbėjo D.Wilderis.

D.Wilderis pripažino, kad iškovoti pergalę prieš T.Fury svarbiau nei prieš kitus kovotojus bei paaiškino kodėl.

„Manau, kad ši pergalė bus ypatingesnė nei kitos. Mes turime istoriją, turime kontraversiškas lygiąsias. A laikau Tysoną šios eros broliu. Kiti kovotojai nenori sau leisti pralaimėti ir dar pasilinksminti. Mes abu džiaugiamės tuo, ką darome, nes kai nuskamba gongas – nutikti gali visko.

D.Wilderis ir T.Fury taip pat atskleidė, į ką kreips didžiausią dėmesį būsimoje dvikovoje.

„Kovodamas prieš tokį vyruką kaip T.Fury, privalai būti atsargus. Ringe laikas eina labai greitai. Privalai daryti viską, kam ruošeisi. Privalai žiūrėti į laikrodį dėl to, kokius jis įgūdžius atsineša į ringą, tačiau mano jėga verčia labiau jį stebėti laikrodį ir bandyti išvengti manęs 36 minutes.

Mes abu privalome ateiti su kario mentalitetu ir daryti tai, ką darėme pirmoje kovoje. Kai pasieki tą tašką, kova automatiškai tampa puiki. Mes visi žinome, kad kai aš žengiu į ringą, aš nežaidžiu. Galime pažaisti čia ir dabar, tačiau ringe turime turėti žudiko mentalitetą“, - kalbėjo D.Wilderis.

„Kaip tu gali įveikti stiprų smūgiuotoja? Privali priversti jį atsitraukti. Eidamas į priekį jis gauna didžiulį pranašumą dėl savo ilgų rankų. Privalau jį priversti atsistoti ant užpakalinės pėdos ir pajusti mano jėgą.

Aš esu Čigonų Karalius. Toks gali būti tik vienas ir tai yra diržas, kurio D.Wilderis niekada negalės laimėti.

Jis gerai pasirodė prieš Luisą Ortizą ir padarė tai, ką turėjo padaryti – jis jį nokautavo. D.Wilderis buvo atsipalaidavęs, ramiai susitvarkė su spaudimu. Buvau sužavėtas net ne nokautu, tačiau tuo, kaip jis susidorojo su spaudimu.

Deontay nokautavo 43 varžovus iš eilės ir aš tai gerbiu. Net jeigu aš jo nekenčiu, vis tiek gerbiu. Jis turi nuostabią jėgą ir savo vardą rašęs tarp geriausių kovotojų. Jis yra puikus smūgiuotojas, kuris užbaigia savo darbą“, - kalbėjo T.Fury.

T.Fury per savo karjerą yra iškovojęs 29 pergales, iš kurių 20 buvo pasiekta nokautais arba techniniais nokautais. Tuo tarpu D.Wilderis per 43 dvikovas iškovojo 42 pergales ir net 41 kartą nokautavo savo varžovą. Visgi T.Fury sakė, kad yra dalykų, kuriais D.Wilderis negali lygintis su juo.

„Mes esame dideli sunkiasvoriai. Aš esu pasiekęs 20 nokautų, todėl esu tikrai pajėgus tai padaryti. Kai nuvertini kažkieno jėgą, dažniausiai būni nekontroliuojamas. Nesvarbu, ar aš esu geras smūgiuotojas, ar ne, nemanau, kad kažkas gali su manimi lygintis širdimi ir ryžtu. Aš ketinu parodyti D.Wilderiui savo geležinę valią“, - sakė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Dvi bezdziones
2020-01-29 16:39:42
Juoda ir balta..pasipuikavo vienas pries kita
Atsakyti
Ka tu pasakei.
2020-01-29 16:46:14
Užsičiaupk škudure.Pavydi taip kad net drebi nususes valkata :) skurde gimei skurde ir dvėsiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City