Kobe Bryantas ir Kevinas Durantas 2010 m. | Scanpix nuotr.

Kobe Bryantas ir Kevinas Durantas 2010 m. | Scanpix nuotr.

 Prieš keletą dienų įvyko skaudi sraigtasparnio nelaimė, nusinešusi 9 žmonių gyvybes, tarp kurių buvo ir Kobe Bryantas su 13-mete dukra Gianna.

Pasaulis buvo sukrėstas šia netektimi, NBA atšaukė Los Andželo klubų „Lakers“ ir „Clippers“ tarpusavio rungtynes, žaidėjai atsisako 8 ir 24 numerių bei visi dalinasi prisiminimais apie legendinį krepšininką Kobe.

Po vienos „Nets“ klubo treniruotės savo mintimis apie K.Bryantą pasidalino dar viena NBA žvaigždė Kevinas Durantas.

Daugelis K.Duranto prisiminimų apie K.Bryantą išlikę dar iki to laiko, kai pats K.Durantas 2007 m. buvo pašauktas į NBA.

„Mes visi turėjome asmeninius santykius su Kobe. Nesvarbu, ar mes buvome arti jo, ar toli“, - sakė K.Durantas. „Kaip vaikas, augantis Merilande, labai daug stebėjau „Lakers“ rungtynių, jaučiau lyg pažinočiau jį visą savo gyvenimą. Mes stebėjome, kaip jis užaugo. Matėme, kaip jis baigė karjerą ir ėjo į sekantį savo gyvenimo etapą. Skaudu net apie tai galvoti“.

Skirtingai nuo daugelio pasaulio vaikų, stebėjusių K.Bryantą, K.Durantas pats gavo galimybę patekti į lygą ir iš tikrųjų pasimokyti iš jo.

Pasak K.Duranto, buvusios „Lakers“ žvaigždės pamokos buvo trumpos, tačiau tik todėl, kad jis nuolatos vadovavosi pavyzdžiais. Pagrindinis dalykas – įdėk daug darbo ir susitelk į savo tikslus. K.Durantas šias pamokas įsisavino, o tai geriausiai įrodo du jo NBA titulai, du NBA finalų MVP apdovanojimai, vienas reguliariojo sezono MVP apdovanojimas ir pripažinimas kaip vieno geriausių NBA krepšininkų.

Kai kurios pamokos iš Kobe buvo gautos aikštelėje, būnant nuožmiais varžovais. K.Durantas prisiminė atkrintamųjų seriją prieš „Lakers“ 2010 metais.

„Buvome jo kelyje į ten, kur jis norėjo patekti“, - kalbėjo buvęs „Thunder“ krepšininkas. „Dėl to, kad esi jaunas žaidėjas, jis rungtynių metu galėdavo su tavimi šiek tiek pakalbėti. Tai pakeldavo visus į kitą lygį, nes žinojome, kad jis ateina pas mus ir mes žaisime prieš neįtikėtiną talentą“.

K.Durantas sako, kad K.Bryantas iš kitų labiausiai išsiskyrė tuo, kad buvo neįtikėtinai atviras patarti.

„Daugelis žmonių sako, kad jo nepažinojo, tačiau mes matėme jį įvairiose situacijose. Nuo triukšmaujančio, iki laiminčio čempionatus, nuo turinčio vaikų, iki vedsio, nuo traumuoto aikštelėje, iki verkiančio per TV. Jūs matėte visokį Kobe Bryantą. Jis pilnai gyveno savo gyvenimą, o man yra džiaugsmas, kad galėjau gimti 1988-ais ir stebėti K.Bryantą savo viršūnėje“, - kalbėjo K.Durantas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų