Nutrūko derybos dėl L.Urbonavičius ir I.Štyrkovo kovos (18)

2020.02.01 11:33
Titas Pacauskas
Sportas.lt
Ivanas Štyrkovas | Instagram.com nuotr

Ivanas Štyrkovas | Instagram.com nuotr

 Praėjusių metų gruodžio mėnesį naujos MMA organizacijos „ARES FC“ pirmame turnyre pergalę prieš 36-erių metų brazilą Ildemarą „Marajo“ Alcantara“ (26-14) iškovojęs Laurynas „Kapitonas Lietuva“ Urbonavičius (13-1) į narvą galėjo sugrįžti jau vasario mėnesio pabaigoje.

„Sportas.lt“ žiniomis, L.Urbonavičius nekovos „ARES 2“ turnyre, todėl atsiradusį laiko tarpą galėjo užpildyti kova Rusijoje. Kaip skelbėme prieš keletą dienų, su L.Urbonavičiumi ir jo treneriu Alfredu Lifšicu buvo pradėtos derybos dėl kovos su 31-erių metų rusu Ivanu Štyrkovu (16-1-1), tačiau likus kiek mažiau nei trims savaitėms iki numatomo turnyro pradžios, jos nutrūko.

„Derybos dėl kovos vyko, tačiau jos nebus“, - „Sportas.lt“ sakė A.Lifšicas.

Dar praėjusių metų gegužę buvo paskelbta, kad I.Štyrkovas pasirašė sutartį su UFC, tačiau jo debiutas stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje taip ir neįvyko, nes rusas buvo pagautas dėl dopingo vartojimo.

Liepos mėnesį JAV antidopingo agentūra (USADA) pranešė, kad I.Štyrkovo organizme rasta boldenono. Šis steroidas dažniausiai vartojamas arkliams gydyti, bet dėl anabolinių procesų spartinimo yra mėgstamas ir sportininkų. 1993 m. dėl šio steroido įkliuvo ir Lietuvos disko metimo legenda Romas Ubartas, kuriam tada buvo skirta 4 metų diskvalifikacija. I.Štyrkovas šį kartą atsipirko 2 metų diskvalifikacija.

Nepavykus debiutuoti UFC, I.Štyrkovas liepos mėnesį pasirodė „Rizin“ organizacijoje, kuri neturi jokios žinomos antidopingo programos. „Rizin 17“ turnyre I.Štyrkovas nugalėjo Pietų Korėjos kovotoją Hooną Kimą (10-13-2).

Dar tais pačiais metais I.Štyrkovas kovojo ir Rusijos MMA organizacijoje „Russian CageFighting Championchip“. Gruodžio mėnesį Rusijos kovotojas „RCC 7“ turnyre jau antrame raunde skausmingu veiksmu pralaimėjo 36-erių metų kovotojui iš Šveicarijos Yasubey Enomoto (20-11).

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (18)
Registruoti
Anoniminiai (18)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų