Jauniems žaidėjams šansą suteikęs Mikelis Arteta nepasigailėjo. Londono „Arsenal“ Anglijos FA taurėje įveikė „Bournemouth“ rezultatu 2 – 1 ir pateko į kitą turnyro etapą.

Startinėje Londono ekipos sudėtyje dominavo mažiau patyrę futbolininkai, o įvarčius mušė taip pat jaunieji talentai. „Arsenal“ gretose taikliais smūgiais pasižymėjo 18-metis Bukayo Saka bei 20-metis Edwardas Nketiahas.

„Bournemouth“ rezultatą sušvelnino pačioje rungtynių pabaigoje, kai kamuolį į vartus 94-ą minutę pasiuntė Samas Sturridge‘as. Po VAR peržiūros jo įvartis buvo įskaitytas.

Antrajame kėlinyje buvo daug stabdymų, todėl komandos sužaidė papildomas net 11 minučių, tačiau „Arsenal“ išsaugojo persvarą ir pateko į FA taurės aštuntfinalį.

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City