Eglė Balčiūnaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

Eglė Balčiūnaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

Niujorke „Dr.Sanders Challenge“ varžybose Eglė Morėnaitė pirmą kartą 3000 m nubėgo greičiau kaip per 10 minučių, pagerino asmeninį rekordą, pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą (beje, šiame amžiuje greičiau bėgusi yra tik Monika Juodeškaitė) ir užėmė antrą vietą (9:19.71). Dominyka Leskauskaitė trišuolyje buvo dvidešimta (10.95).

Penktadienį Beatričė Juškevičiūtė „Cornell’s Upstate Challenge“ varžybose penkiakovėje pagerino asmeninį rekordą, pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir tapo nugalėtoja – 3973 taškai. Ji buvo pajėgiausia visose penkiose rungtyse: 60 m b/b – 8.72 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), aukštis – 1.64, rutulys – 12.79, tolis – 5.64 (asmeninis rekordas), 800 m – 2:24.23 (asmeninis rekordas). Šeštadienį ji užėmė trečią vietą rutulio stūmime (12.64).

„Dodds Invitational“ varžybose po pirmų 4 rungčių pirmavo Matas Adamonis, surinkęs 2830 taškų (60 m – 7.48, tolis – 6.55, rutulys – 13.79, aukštis -1.87). Deja, šeštadienį jis nebaigė 60 m barjerinio bėgimo ir liko be rezultato. Edgaras Benkunskas šuolyje su kartimi buvo trečias (4.45, asmeninis uždarų patalpų rekordas), tokią pačią vietą jis užėmė ir 60 m barjeriniame bėgime (8.38).

Gabija Galvydytė debiutavo Oklahomos valstijos universiteto komandos sudėtyje. „Red Raider Invitational“ varžybose Lubbocke 600 jardų bėgime ji užėmė antrą vietą (1:24.34).

Agnė Lukoševičiūtė laimėjo dvi rungtis – rutulio stūmimą (12.10, asmeninis uždarų patalpų rekordas) ir svorio metimą (17.39).


Sekmadienį „Biel/Bienne Athletics“ varžybose Šveicarijoje Eglė Balčiūnaitė 600 m bėgime užėmė antrą vietą – 1 min. 32.86 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).


Tvarkaraščiai

LKL 2019/2020

02-26 „Neptūnas“ 19:00 „Sintek-Dzūkija“
02-29 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Sintek-Dzūkija“
02-29 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
02-29 „Juventus“ 17:00 „Rytas“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City
Šeš 02-29 Aston Villa 02 : 00 Sheffield United
Šeš 02-29 Brighton & Hov… 14 : 30 Crystal Palace
Šeš 02-29 West Ham United 17 : 00 Southampton
Šeš 02-29 Newcastle United 17 : 00 Burnley
Šeš 02-29 AFC Bournemouth 17 : 00 Chelsea
Šeš 02-29 Watford 19 : 30 Liverpool