Connoras McDavidas | Scanpix nuotr.

Sent Luise (JAV) baigėsi Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) „Visų žvaigždžių“ savaitgalis, kurio nugalėtojais tapo Ramiojo vandenyno diviziono ledo ritulininkai.

Pusfinalio rungtynėse Ramiojo vandenyno diviziono komanda 10:5 pamokė Centrinio diviziono komandą, o Atlanto divizionas 9:5 įveikė Metropoliteno divizioną. Finalo rungtynės buvo kur kas atkaklesnės – pergalę minimaliu skirtumu 5:4 iškovojo Ramiojo vandenyno divizionas.

Atlanto divizionas po Victoro Hedmano (0:24 min.) ir Jonathano Huberdau (1:29) įvarčių greitai atitrūko 2:0. Vėliau įvarčiais apsikeitė Maxas Pacioretty (6:05) ir J.Huberdau (9:13), tad prieš pertrauką Atlanto divizionas liko priekyje (3:1).

Antrajame kėlinyje Elias Petterssonas (11:37) su Leonu Draisaitliu (11:34) atstatė pusiausvyrą. Tyleris Bertuzzi (13:15) dar kartą išvedė Atlanto divizioną į priekį, bet E.Petterssonas (15:04) išlygino rezultatą. Lemiamu šiose rungtynėse tapo Tomašo Hertlo (17:24) smūgis. Pusfinalyje pokerį pelnęs T.Hertlas suklaidino Andrejų Vasilevsvkį, pirmą kartą išvedė savo diviziono komandą į priekį ir išplėšė pergalę.

Nugalėtojų komandai atiteko 1 mln. JAV dolerių prizas.

Pagal šį formatą NHL „Visų žvaigždžių“ rungtynės buvo žaidžiamos penktą kartą. Ramiojo vandenyno divizionas nugalėtoju tapo net trečią sykį.