Vytautas Strolia | Andrei Ivanov nuotr.

Vytautas Strolia | Andrei Ivanov nuotr.

 Slovėnijoje vykstančiame šeštajame pasaulio biatlono taurės etape šeštadienį savo pasirodymus baigė Lietuvos atstovai.

Mišrių komandų estafetėje laimėjo puikiais rezultatais savo sirgalius ir toliau džiuginantys prancūzai. Quentinas Fillonas Maillet, Simonas Desthieux, Justine Braisaz ir Julia Simon išvengė baudos ratų, panaudojo 8 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 17 min. 53.3 sek. Antri buvo norvegai (+40.6 sek., 0 baudos ratų + 4 papildomi šoviniai), kurie lyderiavo po brolių Boe startų. Treti finišavo vokiečiai (+1:01.4, 0+5).

Lietuviai Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia, Gabrielė Leščinskaitė ir Natalija Kočergina užėmė 16-ą vietą (+5:07.1, 0+6). Estai finišavo 19-i, o latviai – 24-i.

K.Dombrovskis panaudojo 1 papildomą šovinį ir lyderiams pralaimėjo kiek daugiau nei 1 min. 19 sek. V.Stroliai prireikė 2 papildomų šovinių ir jis atsiliko dar 1 min. 16 sek. G.Leščinskaitė šaudė idealiai ir pralaimėjo apie pusantros minutės, o 3 papildomus šovinius panaudojusi N.Kočergina prarado mažiau nei 1 min. 3 sek.

Lietuviai savo pasirodymus jau baigė, nes sekmadienį vyks tik bendro starto lenktynės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų