Conoras McGregoras susitiko su Dana White'u ir Lorenzo Fertitta | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras susitiko su Dana White'u ir Lorenzo Fertitta | Instagram.com nuotr

 Airis Conoras McGregoras galingai sugrįžo į UFC narvą. Jis vos per 40 sekundžių techniniu nokautu nugalėjo Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą. Šį kartą airis tiek prieš kovą, tiek po jos elgėsi pagarbiai su varžovu ir vietoj emocingo pergalės šventimo suskubo prie suklupusio savo varžovo.

„Myliu tave, Donaldai. Tie smūgiai petimi sulaužė nosį, ar ne?“, - varžovo pasiteiravo airis, vėliau jam pabučiavęs į kaktą.

Po narve duotų interviu C.McGregoras dar kartą paspaudė ranką „Kaubojui“ ir išreiškė jam pagarbą, o tuomet apsikabino D.Cerrone‘o močiutę: „Aš jaučiu jums didelę pagarbą. Labai jus gerbiu. Užauginote nuostabų berniuką. Turėtumėte savimi didžiuotis. Aš kalbu rimtai.“

C.McGregoras už šią kovą gavo garantuotus 3 mln. JAV dolerių, bet į šią sumą neįskaičiuojamos „pay-per-view“ platformos pajamos. Pagal pirminius pranešimus, „UFC 246“ turnyro transliacijos teises šioje platformoje įsigijo apie 2 mln. žmonių, tad C.McGregoro uždarbis iš ties gali pasiekti tuos 80 mln. JAV dolerių, apie kuriuos jis kalbėjo likus kelioms dienoms iki kovos.

Lyg to būtų negana, C.McGregoras už vieną geriausių vakaro pasirodymų dar gavo tradicinę 50 tūkst. JAV dolerių premiją. Airiui ją įteikė pats UFC prezidentas Dana White‘as vakarienės metu. UFC vadovas į restoraną atėjo nešinas kuprine, pilna pinigų.

Kartu su D.White‘u ir C.McGregoru vakarieniavo buvęs UFC vadovas Lorenzo Fertitta. Airis iš karto po kovos buvo užsiminęs, kad su šiais dviem vyrais aptars savo ateitį šiame sporte. C.McGregoras šiemet turėtų kovoti dar bent du kartus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Juozas
2020-01-27 14:16:28
Grynesnio airio nesutiksi. Pinigus net spuogą spausdamas išsspaudžia.
Net šioje situacijoje pareklamavo viskį... aišku, ne už ačiū.
Atsakyti
Psichiatras
2020-01-25 19:47:34
Kazkuo primena pasakojima apie turtinga verslininke kuri iš senuko pirko kiaušinius ir dar nusiderejo o restorane arbatpinigiu paliko nemaža sumą,taip ir čia,galėtų Whitas ar Magregoras daugiau skirti labdarai, neturtingiems sportininkams norintiems siekti geresnių rezultatų ir baigusiems karjerą,bet netapusiems pakankamai pasiturinciais.
Atsakyti
aa
2020-01-25 21:14:27
kazkaip idomiai mastai o pats padedi savo atligynima labdarai ?
Tu stumi
2020-01-26 04:22:49
Kurva tu stumi
Zydrunas
2020-01-27 12:10:18
Psihetras,teisus čia yra didžiausi ir garbingiausi dalykai pertekliu pasidalinti bet kad tai suprasti reik nugalėti savo puikybę
To zydriukui
2020-01-30 09:20:50
O is kur tu zinai jog perteklius? Pagal save sprendi ? Didesni pinigai didesni poreikiai .