Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Nors Kylianui Mbappe dar tik 21-eri, jis yra neabejotina Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipos žvaigždė ir sirgalių numylėtinis. Tačiau pats futbolininkas pripažįsta, kad didelis visuomenės dėmesys turi kainą ir koreguoja jo kasdienį gyvenimą.

Jaunasis puolėjas greitai iškilo kaip vienas talentingiausių ir geriausių futbolininkų pasaulyje. Jis kartu su Prancūzijos rinktine jau spėjo ir tapti pasaulio čempionu.

K.Mbappe tikina, kad dabar jis retai gali išeiti į viešumą ir tikėtis, kad aplink jį nepradės būriuotis žmonių minia.

„Kai pasirodau viešumoje, susiformuoja pašėlusios minios. Net nebegaliu daugiau pats nueiti į parduotuvę. Jeigu pamirštu nusipirkti sūrio, negaliu sugrįžti atgal į parduotuvę. Reikia uždaryti parduotuvę, kad galėčiau nusipirkti sūrio. Nebegaliu būti eiliniu žmogumi.

Arba pavyzdžiui jeigu esi namuose ir nuobodžiaudamas nusprendi pasivaikščioti ir pasivaišinti ledais. Tada viskas greitai pasibaigia. Dar nespėjus atsikąsti jų bent kartą, aplink mane susiburia 500 žmonių.

Tai yra gyvenimas, kurio norėjau. Turiu susitaikyti su tokiais dalykais. Nėra lengva tai patirti kiekvieną dieną, bet aš pats to norėjau“, – teigia K.Mbappe.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų