„Žalgirio“ ir ALBOS rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Įspūdingą puolimą demonstravęs Kauno „Žalgiris“ įsirašė didžiausią pergalę šiame Eurolygos sezone.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 104:80 (23:9, 31:18, 30:25, 20:28) nepaliko vilčių Berlyno ALBA komandai.

Lietuvos čempionai sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes Eurolygoje, o 24 taškų persvaros pergalė yra antra didžiausia.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo ALBA.

K.C.Riversas sužaidė rezultatyviausias savo sezono rungtynes Eurolygoje, kuris įmetė 17 taškų, jis pataikė 5 tritaškius iš 7.

Edgaras Ulanovas pelnė 14 taškų, o asmeninį taškų rekordą šiame turnyre pagerino Rokas Jokubaitis – 11.

Rokas Giedraitis pralaimėjusiems pelnė 12 taškų, jis pataikė penkis metimus iš septynių.

Nigelis Hayesas rungtynių pradžioje pelnė septynis taškus, tritaškį pataikė Edgaras Ulanovas ir septintąją žaidimo minutę „Žalgiris“ pirmavo 14:5. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę K.C.Riverso tritaškis pirmą kartą didino skirtumą iki dviženklio – 21:9. O vėliau pranašumą dar labiau didino Luko Lekavičiaus dvitaškis.

Kauniečiai antrajame kėlinyje toliau didino pranašumą, kurie per šį ketvirtį įmetė 31 tašką ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo dvigubai 54:27.

„Žalgiris“ per pirmąją dvikovos pusę padarė vos dvi klaidas ir pataikė 7 tritaškius iš 13.

Po ilgosios pertraukos „Žalgirio“ komanda apsukų nemažino. Šeimininkai per antrąją mačo pusę surinko 50 taškų ir paskutiniame ketvirtyje vienu metu pirmavo 37 taškų persvara.

Kauniečiai šiandien pataikė 14 tritaškių iš 27 ir kovą dėl kamuolių laimėjo 42:28.

Žalgiriečiams tai yra trečia pergalė per paskutines penkias rungtynes, kitą savaitę jie susitiks su Vilerbano ASVEL.

„Žalgiris“: K.C.Riversas 17 (5/7 trit.), Edgaras Ulanovas 14, Nigelas Hayesas (7 atk. kam.) ir Jockas Landale’as – po 12, Rokas Jokubaitis 11 (3/4 trit.), Paulius Jankūnas 10.

ALBA: Landry Nnoko 15 (7 atk. kam.), Peytonas Siva ir Rokas Giedraitis – po 12, Luke’as Sikma 9, Johannesas Thiemannas 8.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

vaauu
2020-01-25 10:38:13
zvaigzdukai gal geriau isvis be komentaru, jaigu neturit ka pasakyt
To to Egis
2020-01-24 23:03:32
O pas tave zinok tai stebuklinga gramatika, geriau jau patyletum.
nu ir..
2020-01-24 22:51:42
Atsidarius komentaru skilti ir uzmetus aki i komentarus norisi pasakyti "oj blet.."
to Egis
2020-01-24 22:45:28
Arba tu nelankei mokyklos,arba tu jobanas kaimietis,prijauciantis portugalams-kad Zalgirio nemegsti ir tano gramatika tai eina nachui
To egis
2020-01-24 22:40:48
Nebuvp jokios stebuklingos gynybos is Zalgirio puses.Tiesiog reikia prisipazinti,kad Albos zaidejai tikri grybai, rungtyniu pradzioje nebuvo energijos is ju, nusiteikimas buvo net blogesnis nei per treniruotes. Kiek laisvu pramestu metimu, kiek nepataikytu baudu, kiek kvailiu klaidu is ju puses. Zalgirio pelmyti 104 taskai viska pasako, kokie apgailetini buvo Albos zaidejai, net nera nei vienos auksto lygio zaideju, ne tokiems zaisti Eurolygoje. O kad iveike Maccabi tai tiesiog, kad puse zaideju traumuoti.Nera ko aukstinti Zalgirio, kai iveike tikrus grybus.
To egis
2020-01-24 22:27:30
Nebuvo cia auksine Zalgiriu gynyba, tiesiog aiskiai matesi is Aibos zaideju veidu, kad nebuvo nusiteike absiuliuciai zaisti, kiek laisvu metimu nepataike, kiek baudu buvo pramesta ir daugybe kvailiu klaidu, net zalgirieciams stipriai nesistengiant gynyboje. Tai ne Zalgiris nuostabiai suzaide, o tiesiog Alba zaide katastrofiskai,viska tai pasako 104 pelnyti zalgirieciu taskai.Isvada tokia cia ne zalgirieciai buvo nuopelnis, kad taip silpnai zaide alba. Vien paziurejus i ju sudeti, tai apgailetini visi ten krepsininkai iki tol niekam nezinomi. O gal laimejo maccabi tao nepamirsk,kad ten puse zaideju traumuoti.
egis
2020-01-24 23:08:22
O,kas tiem "Alba" žaidėjam draudė išeit į Eurolygos rungtynes nusiteikusiem, čia gi Eurolygos rungtynės, o ne Vokietijos krepšinio lygos žaidžiant prieš kokius autsaiderius, o kad laisvų metimų ir baudų nepataikė, kad daug kvailų klaidų padarė, tai čia toks paaiškinimas, kad "Žalgirio" gynyba ir puolimas buvo prasti, tokie tavo paaiškinimai tik sukelia juoką. Kaip bebūtų "Alba" įveikė ne tik "Makabi", ,praėjusią savaitę dvi rungtynes išvykoj laimėjo, kažkaip ten jau buvo nusiteikimas kovot dėl pergalės. Žinai, ką, "filosofe",matyt, kad rastum dar šimtą priežasčių pateisint "Alba" pralaimėjimą ir nuvertint "Žalgirio" pergalę. Geriau jau būtum pasirašęs B tribūnos fanatikas ir būtų viskas aišku.
Jd
2020-01-24 22:17:55
Vel teisejai istrauke zalia kurva. Geda!
Medinis bajeris
2020-01-24 21:56:17
Zalgiris visai kaip krumas - zalias ir laimintis.
egis
2020-01-24 21:55:21
Šiandien žalgiriečiai visdėlto parodė, kad tos dvejos sunkios rungtynės su Šiauliais tebuvo pasekmė dviejų išeilės sunkių Eurolygos rungtynių išvykoj, todėl su tokia stipria gynyba ir puikiu puolimu, kai sugebama ne tik prasiveržus iš po krepšio įmest, bet ir puikiai pataikant tritaškius, tokį "Žalgirį" sulaikyt ir Eurolygos grandam būtų sudėtinga.Visus "Žalgirio" fanus tame tarpe queNNcey su pergale, na, o Šiaulių debilų vierchui, Jd, Eurolygue ir kitom padugnėm reikėtų ,bent jau šiandien pailsėt nuo lojimo, palaukit, kaip maitvanagiai dvėselienos kitų "Žalgirio" rungtynių, nors su tokiu žaidimu "Žalgiris" vargu, ar suteiks progą palot.