Conoras McGregoras ir Marija Komandnaja | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras ir Marija Komandnaja | Instagram.com nuotr

Praėjusių metų spalį airis Conoras McGregoras lankėsi Maskvoje (Rusija), kur pristatinėjo savo viskį „Proper Twelve“ bei kalbėjo apie sugrįžimą į narvą, kovą su Chabibu Nurmagomedovu ir kitus dalykus. Būtent toje spaudos konferencijoje C.McGregoras atskleidė, kad kovos 2020 m. sausio 18-ą dieną ir nors tada dar nepaskelbė savo varžovo, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jis susitiks su Donaldu Cerrone‘u, kurį nokautavo per 40 sekundžių.

Praėjus beveik trims mėnesiams nuo tos spaudos konferencijos, ją vedusi žurnalistė Marija Komandnaja Rusijos žiniasklaidai atskleidė daugiau intriguojančių detalių. Kaip sakė M.Komandnaja, užkulisiuose C.McGregoras teiravosi apie galimybę rengti treniruočių stovyklą Rusijoje ir klausė apie sąlygas Sočyje bei Pietų Sibire esančioje Altajaus Respublikoje.

„Po spaudos konferencijos mes su C.McGregoru kalbėjomės užkulisiuose ir jis pasakė, kad prieš vieną iš savo sekančių kovų norėtų surengti treniruočių stovyklą Rusijoje. Klausinėjo apie Sočį ir Altajų, domėjosi, kaip tai toli nuo Maskvos ir kokios yra sąlygos“, - „Sport24.ru“ portalui atskleidė M.Komandnaja. Tuo tarpu spaudos konferenciją organizavusios įmonės vadovas Dmitrijus Sergejevas atskleidė, kad buvo pasiruošę viskam.

„Buvome pasiruošę įvairiems scenarijams. Provokacijos yra C.McGregoro įvaizdžio dalis ir būtent jų dėka jis yra tuo, kuo yra. C.McGregoras dažnai naudoja provokacijas muštynėms skatinti ir didinti žiūrovų susidomėjimą“, - sakė D.Sergejevas.  

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton