Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus ir Matas Pultaražinskas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus ir Matas Pultaražinskas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Penktadienį internetinėje erdvėje pasirodė ištaigingais ir linksmais išėjimais į KOK ringą garsėjančio 20–mečio Dovydo „Rimkenzo“ Rimkaus pareiškimas, kuriame jis kalbėjo apie būsimą jo dvikovą „KOK’84 World GP 2020“ turnyre Vilniuje su „Titano“ auklėtiniu 18–mečiu Matu Pultaražinsku.

D.Rimkaus ir M.Pultaražinsko kova susidomėjimą kelia jau nuo praėjusių metų lapkričio, kuomet jie turėjo susikauti „KOK’80 World Series“ turnyre, tačiau tada Minske vykusiame Europos muaythai čempionate kovojęs M.Pultaražinskas patyrė ausies būgnelio traumą ir D.Rimkaus varžovu tapo lenkas Hubertas Dylewski, kurį „Rimkenzo“ įveikė teisėjų sprendimu.

Per tą laiką D.Rimkus dar pasirodė „MMA Bushido 78“ turnyre Tauragėje, kuriame teisėjų sprendimu įveikė ukrainietį Denysą Kryvošejyvą, tuo tarpu pasveikęs M.Pultaražinskas gruodį dalyvavo Italijoje vykusiame muaythai kovoje, kur antrame raunde nokautavo prancūzą Matiną Jersey.

„Gydytojai nerekomendavo kovoti ir gruodį, tačiau likus savaitei iki turnyro Italijoje, jie dar kartą mane apžiūrėjo ir pasakė, kad galiu turėti kontraktą ir operacijos neprireiks. Į Italiją išvažiavau beveik be treniruočių, bet antrame raunde italas jau gulėjo“, – pasakojo M.Pultaražinskas.

Jeigu D.Rimkus jau dabar gali pradėti ruoštis kovai su M.Pultaražinsku, nors pats teigė, kad „nejaučiu didelio stimulo stengtis alinti savęs treniruotėse“ bei mano, kad „šios kovos baigtį nulems technika, judrumas, protas ir jėga“, tai M.Pultaražinskas dar ruošis sausio 31 – vasario 2 dienomis Vilniuje vyksiančiam atvirajam Baltijos muaythai čempionatui, kuriame iškovotas aukso medalis atvertų duris į pasaulio čempionatą Dubajuje.

„Nors esu porą metų jaunesnis už D.Rimkų, bet jau dabar esu daug daugiau pasiekęs už jį. D.Rimkus prieš stiprų varžovą dar nėra kovojęs. Aš pats mieliau rinkčiausi stipresnį priešininką, tačiau ši kova įvyks dėl žiūrovų. Kovotojo karjera trumpa, todėl man gaila laiko kovoti prieš D.Rimkų, bet jeigu žiūrovai to nori – šventa“, – „Sportas.lt“ portalui sakė M.Pultaražinskas.

Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

D.Rimkus pareiškė, kad M.Pultaražinskas jam yra „labai patogus kovotojas“, tačiau pačiam Matui tokie žodžiai sukėlė tik juoką: „Su tokiu greitu ir stipriu kaip aš, jis dar nėra kovojęs. Manau, kad jis tiesiog pats nesupranta ką šneka“.

M.Pultaražinskas patikino, kad specialiai ruoštis prieš D.Rimkų neplanuoja, nes tiesiog neverta kažką keisti.

„D.Rimkus ne tas kovotojas, dėl kurio reikėtų kažką specialiai keisti pasiruošime. Dabar vyksta darbas Baltijos muay thai čempionatui, kuriame tikslas yra aukso medalis, atveriantis duris į pasaulio čempionatą Dubajuje. Tuomet pradėsiu ruoštis KOK turnyrui, bet tas pasiruošimas nebus kitoks, negu prieš kitas kovas. Tikrai neverta dėl D.Rimkaus kažką keisti“, – sakė M.Pultaražinskas.

Matas Pultaražinskas ir Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

Matas Pultaražinskas ir Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

D.Rimkus minėjo, kad M.Pultaražinskui bus sunku rasti tokį sparingo partnerį, kuris būtų panašus į „Rimkenzo“. Ką apie tai galvoja pats Matas?

„Tokių sparingo partnerių kaip D.Rimkus, penktadienio naktį pilna laisvės alėja. D.Rimkus patogus tuo, kad labai prastai ginasi ir turi „bliūdą“ ant galvos – lengviau pataikyti“, – sakė M.Pultaražinskas.

M.Pultaražinskas sako, kad dėl įžeidžiančių D.Rimkaus kalbų motyvacijos nepadaugėjo, nes tiesiog – ji, kaip ir prieš kiekvieną kovą, visada išlieka pati didžiausia ir kalbos tam įtakos neturi.

Kokį paskutinį linkėjimą M.Pultaražinskas perduotų „Rimkenzo“?

„Deja, D.Rimkui neturiu ko palinkėti, nes jam jau niekas nebepadės“, – sakė M.Pultaražinskas.

„KOK’84 World GP 2020“ turnyras Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks kovo 14–ą dieną.

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Rimvydas
2020-01-26 22:37:39
Man keista kai nieko nepasieke, vos dar pilnametystes sulauke, o kitam tik tik istatymas leidzia alkoholi pirkti, jau primeta kazkokias zvaigzdes ir taip pasiputusiai kalba.. Pustis reikia kai kazka pasieki tikrai, o cia net Lietuvoje nera geriausi kovotojai, jau nera net ka kalbeti apie pasauli. :)
Atsakyti
kosmos
2020-01-24 22:07:44
kovu promotininas yra cool dalykas bet kai kazkokie vafliai promotinasi kok organizacijos kovoje del nieko visiskai tai juoka kelia :D du niekam neidomus veikejai gauna gal po 2000e uz kova, atlygis neptiklauso nuo jokiu pirkimu nieko, o joe trashtalkina ir sneka apie nokautus kai 99proc kova baigsis teiseju sprendimu :DD apgailetina
Atsakyti
To kosmos
2020-01-25 02:38:31
Nemanau, kad jie po 2000€ gauna už kovą, manau kokie 500€ maximum.
X to kosmos
2020-01-25 15:31:25
Baik tu 2000e, čia jų po porą šimtų euru visas honoraras :)
Fiodar
2020-01-25 20:01:44
Tekę su vienu lietuviu iš kok šneket, tai gavo 300. Jei nepatinka, gali pakeist greit kokiu ukrainiečiu, kuriam kokie 200 eur daleiskim yra men alga Ukrainoj. Esmė, kad reklamos daug gauna, dėl to nemoka daug valiutos.
Gedas
2020-01-24 20:29:03
Visi dabar su tuo trashtalkinimu bando Conorą kopijuoti
Atsakyti
Petka
2020-01-24 20:27:33
Rimkui pizda ir taip aišku
Atsakyti
Asd
2020-01-24 17:16:34
Gaila laiko kovot sako kaip ir pasirinkima turi kita durneli tu ka duoda pries ta ir kovosi :D uz 200euru klaunai abu kaulai po 60kg
Atsakyti
Pas ta rimxrenca
2020-01-24 17:01:57
Sukuosena tai jabatkalatit)) cia jis pats apsiskuta bliudeli uzsivozes)))
Atsakyti
Gvydas
2020-01-24 16:53:36
Jauciu 18metis nukirs ta bliuda, idomu kokie kofai stafkiu
Atsakyti
Lazybininkas
2020-01-24 17:00:15
Sake paleis stafkes.
Gėjus Remigijus Jakinevičius
2020-01-24 16:45:42
Paskui tokie pseudokovotojai, turėdami apskritą nulį košės galvoj bei jokio auklėjimo kad savo tuščius bliūdus jie gali daužyt tik gyvulių ringe, ir sparinguojasi gatvėje ant panelių kaip aTa Morkevičiaus ir tas kretinas iš Jurbarko. Na ką, laukiam tolesnių perliukų iš šitų erelių
Atsakyti
Gėjus Ambrazevičius
2020-01-24 17:14:13
Ivaziuosiu į tavo sportinė rura su visais kiausiais ir bus tau mergaitės skriaudzia