Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus ir Matas Pultaražinskas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus ir Matas Pultaražinskas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Penktadienį internetinėje erdvėje pasirodė ištaigingais ir linksmais išėjimais į KOK ringą garsėjančio 20–mečio Dovydo „Rimkenzo“ Rimkaus pareiškimas, kuriame jis kalbėjo apie būsimą jo dvikovą „KOK’84 World GP 2020“ turnyre Vilniuje su „Titano“ auklėtiniu 18–mečiu Matu Pultaražinsku.

D.Rimkaus ir M.Pultaražinsko kova susidomėjimą kelia jau nuo praėjusių metų lapkričio, kuomet jie turėjo susikauti „KOK’80 World Series“ turnyre, tačiau tada Minske vykusiame Europos muaythai čempionate kovojęs M.Pultaražinskas patyrė ausies būgnelio traumą ir D.Rimkaus varžovu tapo lenkas Hubertas Dylewski, kurį „Rimkenzo“ įveikė teisėjų sprendimu.

Per tą laiką D.Rimkus dar pasirodė „MMA Bushido 78“ turnyre Tauragėje, kuriame teisėjų sprendimu įveikė ukrainietį Denysą Kryvošejyvą, tuo tarpu pasveikęs M.Pultaražinskas gruodį dalyvavo Italijoje vykusiame muaythai kovoje, kur antrame raunde nokautavo prancūzą Matiną Jersey.

„Gydytojai nerekomendavo kovoti ir gruodį, tačiau likus savaitei iki turnyro Italijoje, jie dar kartą mane apžiūrėjo ir pasakė, kad galiu turėti kontraktą ir operacijos neprireiks. Į Italiją išvažiavau beveik be treniruočių, bet antrame raunde italas jau gulėjo“, – pasakojo M.Pultaražinskas.

Jeigu D.Rimkus jau dabar gali pradėti ruoštis kovai su M.Pultaražinsku, nors pats teigė, kad „nejaučiu didelio stimulo stengtis alinti savęs treniruotėse“ bei mano, kad „šios kovos baigtį nulems technika, judrumas, protas ir jėga“, tai M.Pultaražinskas dar ruošis sausio 31 – vasario 2 dienomis Vilniuje vyksiančiam atvirajam Baltijos muaythai čempionatui, kuriame iškovotas aukso medalis atvertų duris į pasaulio čempionatą Dubajuje.

„Nors esu porą metų jaunesnis už D.Rimkų, bet jau dabar esu daug daugiau pasiekęs už jį. D.Rimkus prieš stiprų varžovą dar nėra kovojęs. Aš pats mieliau rinkčiausi stipresnį priešininką, tačiau ši kova įvyks dėl žiūrovų. Kovotojo karjera trumpa, todėl man gaila laiko kovoti prieš D.Rimkų, bet jeigu žiūrovai to nori – šventa“, – „Sportas.lt“ portalui sakė M.Pultaražinskas.

Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

D.Rimkus pareiškė, kad M.Pultaražinskas jam yra „labai patogus kovotojas“, tačiau pačiam Matui tokie žodžiai sukėlė tik juoką: „Su tokiu greitu ir stipriu kaip aš, jis dar nėra kovojęs. Manau, kad jis tiesiog pats nesupranta ką šneka“.

M.Pultaražinskas patikino, kad specialiai ruoštis prieš D.Rimkų neplanuoja, nes tiesiog neverta kažką keisti.

„D.Rimkus ne tas kovotojas, dėl kurio reikėtų kažką specialiai keisti pasiruošime. Dabar vyksta darbas Baltijos muay thai čempionatui, kuriame tikslas yra aukso medalis, atveriantis duris į pasaulio čempionatą Dubajuje. Tuomet pradėsiu ruoštis KOK turnyrui, bet tas pasiruošimas nebus kitoks, negu prieš kitas kovas. Tikrai neverta dėl D.Rimkaus kažką keisti“, – sakė M.Pultaražinskas.

Matas Pultaražinskas ir Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

Matas Pultaražinskas ir Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

D.Rimkus minėjo, kad M.Pultaražinskui bus sunku rasti tokį sparingo partnerį, kuris būtų panašus į „Rimkenzo“. Ką apie tai galvoja pats Matas?

„Tokių sparingo partnerių kaip D.Rimkus, penktadienio naktį pilna laisvės alėja. D.Rimkus patogus tuo, kad labai prastai ginasi ir turi „bliūdą“ ant galvos – lengviau pataikyti“, – sakė M.Pultaražinskas.

M.Pultaražinskas sako, kad dėl įžeidžiančių D.Rimkaus kalbų motyvacijos nepadaugėjo, nes tiesiog – ji, kaip ir prieš kiekvieną kovą, visada išlieka pati didžiausia ir kalbos tam įtakos neturi.

Kokį paskutinį linkėjimą M.Pultaražinskas perduotų „Rimkenzo“?

„Deja, D.Rimkui neturiu ko palinkėti, nes jam jau niekas nebepadės“, – sakė M.Pultaražinskas.

„KOK’84 World GP 2020“ turnyras Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks kovo 14–ą dieną.

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų