Edwinas Straveris | „Facebook“ nuotr.

Edwinas Straveris | „Facebook“ nuotr.

 Šių metų Dakaro ralis Saudo Arabijoje buvo paženklintas skaudžia legendinio motociklininko portugalo Paulo Goncalveso netektimi. Jis po kritimo trasoje neatsigavo, nors medikai greitai atvyko į vietą ir stengėsi jį gelbėti.

Deja, penktadienį tapo aišku, kad tai nebuvo vienintelė šių metų Dakaro auka. Dar 11-ajame etape olandas Edwinas Straveris krito nuo kopos ir prarado sąmonę, o jo širdis neplakė net 10 minučių. Atskubėję medikai stengėsi gaivinti olandą ir išvežė jį į ligoninę.

E.Straveris keletą dienų kovojo dėl savo gyvybės, buvo nuskraidintas į Olandijos ligoninę, tačiau išgelbėti jo nepavyko. Ketvirtadienį pranešta, kad buvo konstatuota sportininko smegenų mirtis, o penktadienį patvirtinta, kad E.Straveris paliko šį pasaulį.

Autosporto bendruomenė perdavė užuojautą E.Straverio artimiesiems. Olandas visų prisimenamas kaip labai ramus, malonus ir nuolat padėti sutikdavęs sportininkas.

„Kalbėjome su Edwinu per poilsio dieną. Jis sakė, kad antrąją savaitę važiuos ramiai, nes jo pagrindinis tikslas yra finišas. Jo šeima planavo atvykti į finišo podiumą ir ten jį pasveikinti. Deja, viskas baigėsi tragiškai...“, - sukrėstas kalbėjo Dakare dirbęs Ronaldas Strateris.

E.Straveris Dakaro ralyje dalyvavo trečią kartą. 2018 m. jis buvo 49-as, o 2019 m. – 30-as. Pernai jis tapo „Originals by Motul“ klasės nugalėtoju, kurioje motociklininkai važiuoja vieni be jokios komandos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City