Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

 UFC „blogiausio močkrušio“ diržą turintis Jorge Masvidalis nekaltina airio Conoro McGregoro už tai, kad jis nenori su juo kovoti ir sakosi suprantąs, kodėl taip yra.

Praėjusį savaitgalį J.Masvidalis stebėjo C.McGregoro kovą su Donaldu Cerrone'u, kuri truko vos 40 sekundžių. Po kovos J.Masvidalis tikėjosi išgirsti savo vardą iš C.McGregoro lūpų, tuo tarpu airis pasakė, kad „bet kuris iš kvailių“, prašančių kovos, gali ją gauti.

Galbūt C.McGregoras paliko atvirą galimybę sekantį kartą susikauti su bet kuo, tačiau J.Masvidalis tai mato kitaip.

„Jis kalba daug nesąmonių. Bet taip yra todėl, kad jis to nenori. Jis galėjo sukurti įspūdingiausią reklaminį klipą savo gyvenime. Visi to norėjo ir apie tai kalbėjo, bet mes suprantame, kodėl jis to nenori. Visi tie dalykai pasakyti į mikrofoną, kad jam reikia dirbti ties įvairiais aspektais... Aš suprantu tai, žmogau. Grįšk į sporto salę, o kai pasijausi pasiruošęs šiam iššūkiui, padarykime tai. Nėra jokio spaudimo. Tuo metu aš gausiu savo šansą kovoti dėl titulo. Aš sutriuškinsiu Kamaru Usmaną, o tada su Conoru galėsime pasikalbėti apie ateitį. Išties tai man nesvarbu. Aš neskatinsiu žmonių pasirašyti dėl vienokios ar kitokios kovos ir jų neprašysiu. Aš žiūrėsiu savo verslo“, - „Le Batard and Friends“ tinklalaidėje kalbėjo J.Masvidalis.

J.Masvidalis taip pat pastebėjo, kad jo kova su C.McGregoru nėra naudinga UFC, nes tai sumenkintų airio reputaciją, o organizacija dar nori suorganizuoti C.McGregoro ir Chabibo Nurmagomedovo revanšinę kovą, kuri atneštų milžinišką pelną.

„Aš labai sužeisčiau jį ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl toks protingas vyrukas kaip Dana White'as nenori mūsų kovos - tai sumenkintų Conor reputaciją. Vietoje vienos didelės kovos, jie duos jam keletą mažesnių, kad jis toliau laiminėtų ir UFC išlaikytų tą pinigų karvę, kuri generuoja pelną. Jeigu jį pastatytų prieš mane, jie privalėtų generuoti pinigus iš pralaimėtojo ir tai gali būti kur kas mažiau nei keletas mažesnių kovų“, - aiškino J.Masvidalis.

Idealiame pasaulyje J.Masvidalis geriau susikautų su C.McGregoru, o ne su K.Usmanu, tačiau jis nebesitiki, kad tai įvyks.

„Žinoma, aš norėčiau kautis su ta pinigų karve. Aš noriu visų įmanomų pinigų. Bet jeigu jis nenori su manimi kovoti.. Aš vis tiek turiu daugybę pasiūlymų. Aš esu garantuotas, kad kita mano kova bus dėl titulo ir nesvarbu, kas jį turės. Aš esu puikioje pozicijoje, esu vairuotojo sėdynėje“, - sakė J.Masvidalis.

J.Masvidalis taip pat trumpai kalbėjo ir apie C.McGregoro pasirodymą prieš D.Cerrone'ą.

„Jis atodė gerai, buvo nemažo dydžio. Jis tikrai atrodė didesnis ir tvirtesnis. Kova truko vos 40 sekundžių, bet Conoras darė daug tų pačių dalykų, kuriuos darydavo ir anksčiau, galbūt buvo keli nauji elementai, kaip kad smūgiai pečiu. Visgi daugelis dalykų buvo tokie patys, kuriuose jis visada buvo puikus - smūgiai, spyriai. Manau, kad tai pirmas kartas, kai jis taip stipriai kažką sužeidė su savo kojos spyriu, bet aš esu matęs jį anksčiau taip kovojantį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Armani
2020-01-26 19:54:03
Kaubojus gavo šaibu tiek kad nesapbavo kad kristu pirma minute. Del to Vonoras nesamoniu ir nesnekejo nei pries nei po ko os toks buvo susitarimas. Ir tik dalbbbbam neaisku. Tas ryzas ozys atrjo likusiu saibu susirinkt ir eit toliau savo viski lakt
Atsakyti
Gintaras
2020-01-26 11:02:50
Na, Konoras turi svarbesnių reikalų:) jis medžioja revanšą.:)
O šiaip Masvidalio vietoje aš šaukčiau į kovą Nurmagomedovą. Puikus iššūkis čempionui ir sau (smūgiuotojui laimėti prieš imtynininką).
Atsakyti
Gvydas-gnyda
2020-01-24 17:03:11
Tave ozys atpiso
Atsakyti
Bonhartas
2020-01-24 13:56:41
Man tuo Jorge ir patinka, kaip ir Nate, nesneka nesamoniu, o sako viska tiesiai sviesiai kaip yra ;)
Atsakyti
kaka
2020-01-24 14:37:35
Tikrai taip, taip apt reikia pripažinti, kad būnant Danutės vietoj visi darytų tą patį... gal ne visi, bet dauguma
czxc
2020-01-24 13:20:12
Conoras geras kovotojas bet tikrai ne tokio lygio kaip ji daug kas piesia per savo charzima ir isidirbinejimus ivairiausius uzkele toki hype kad kiekvienas durnelis galvoja kad jis MMA dievas.Nors uz ji pilna geresniu kovotoju.Kaip laukiu habibo kovos su juo.Bus amziams padetas i vieta sis mockrusys,manau net baigs kariera nes neberinks tokiu sumu uz kovas, kadangi visi pamatys kad jis tik susiktas trash talker. Cia didziausias jo talentas,kovotoju uz ji geresniu tikrai yra
Atsakyti
Gvydas
2020-01-24 15:53:42
Manau jaj airijoj kova bus ta kalnu ožy turetu sudauzyt kaip obuoli... Labai neidomus nuobodus kovotojas khabibas tiesiog slikstu ziuret jo kovas geriau jau sachmatai, nepalyginsi su kokiu tenisu
DD
2020-01-24 12:20:06
Masvidalis kaip pirštu į akį ;) Kaubojus net nebuvo savo divizione TOP15, o kovėsi prieš Conorą ir po tokios kovos dar kažkas zyzia, kad jis turėtu gaut kovą dėl čempiono diržo
Atsakyti
DD daun
2020-01-26 10:06:43
Abeli atsimerk Careone buvo Rank 4...Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City