Giedrius Titenis | Vytauto Dranginio nuotr.

Giedrius Titenis | Vytauto Dranginio nuotr.

Sausio 24 dieną prasideda dar vienas LEN (Europos plaukimo federacijos) plaukimo taurės sezonas. Lietuvos plaukikai savaitgalį savo jėgas pasitikrins pirmajame etape – tarptautinėse „Euro Meet 2020“ varžybose Liuksemburge. Čia startuos Simonas Bilis, Giedrius Titenis, Aleksas Savickas, Tomas Navikonis, Ieva Vilimaitė ir Marija Romanovskaja.

Jau 22-ą kartą rengiamose varžybose dalyvauti užsiregistravo beveik 800 sportininkų iš 29 šalių. Konkurencijos lietuviams tikrai netrūks, nes čia varžysis ir nemažai elitinių plaukikų – olimpinių, pasaulio ir Europos čempionų bei prizininkų, rekordininkų ir kitų.

Liuksemburge susitiks Simono Bilio atstovaujamos „Energy Standard“ komandos nariai – švedė Sarah Sjostrom, ukrainiečiai Mykhailo Romančiukas, Sergejus Frolovas ir Sergejus Ševcovas, britė Georgia Davies, danė Pernille Blume, prancūzas Florentas Manaudou, estas Kregoras Zirkas.

Iš ryškesnių žvaigždžių taip pat verta paminėti varžybose startuosiančią vengrę Katinka Hosszu, prancūzus Jeremy Straviusą ir Charlottę Bonnet, suomę Jenna Laukkanen, italus Nicolo Martinenghi ir Fabio Scozzoli, ukrainietį Andrejų Govorovą, vokietį Marco Kochą.

„Euro Meet 2020“ yra Tokijo olimpinių žaidynių kvalifikacinių varžybų sąraše, todėl visi dalyviai turės galimybę įvykdyti dar nepasiektus normatyvus. Varžybos prasidės penktadienį ir iš viso truks tris dienas. Tiesioginę transliaciją iš Liuksemburgo bus galima stebėti oficialioje LEN svetainėje.

LEN Plaukimo taurės 2020 etapai:

Euro Meet (Liuksemburgas) – sausio 24–26 d.

Swim Cup Eindhoven (Nyderlandai) – balandžio 9–12 d.

Open de France, Paryžius/Šartras (Prancūzija) – bus paskelbta

Sette Colli, Roma (Italija) – birželio 26–28 d.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA