Rokas Giedraitis | Scanpix nuotr.

Rokas Giedraitis | Scanpix nuotr.

Rokas Giedraitis penktadienį su Berlyno ALBA komanda sieks antrą kartą įveikti Kauno „Žalgirio“ komandą.

Tačiau Eurolygoje sėkmingai žaidžiantis lietuvis teigia, kad žalgiriečiai dabar žaidžia geriau.

„Jie žaidžia gerą krepšinį, intensyvų. Bus tikrai sunku, bus kitoks žaidimas nei Berlyne. Tuos metimus jie pradeda pataikyti ir tai padaro juos pavojingesniais“, - sakė R.Giedraitis.

Jis pripažino, kad prieš mačą Lietuvoje jaudinasi: „Tikrai yra, nes atvyks šeima, draugai. Rytoj bus jaudulio dar daugiau, bet kai reikės pradėti žaisti, dings jaudulys“.

Praėjusią savaitę vykusiame Eurolygos vadovų balsavime R.Giedraitis buvo tarp didžiausią proveržį padariusių krepšininkų.

„Smagu, kad įvertina. Geriausiame Europos turnyre patekti tarp laureatų yra tikrai geras dalykas.

Aš visada einu, darau ir stengiuosi atiduoti visas jėgas. Manau, kad treneris randa vietas, kur galiu būti naudingas“, - kalbėjo puolėjas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United