Tammy Hembrow | Instagram.com nuotr

Tammy Hembrow | Instagram.com nuotr

 Australė Tammy Hembrow visame pasaulyje išgarsėjo tuo, kad po gimdymo sunkiu darbu treniruotėse sugebėjo pakeisti savo kūno formas, kurios dabar kausto milijonų žvilgsnius. Fitneso žvaigždė tapo įkvėpimo šaltiniu. Dabar ji sudarinėja specialias treniruočių programas ir dalijasi vaizdo įrašais su įvairiais pratimais, kurie gali padėti toms merginoms, kurios nori panašių kūno formų.

T.Hembrow „instagram“ tinkle turi net 10,6 mln. sekėjų, todėl natūralu, kad sulaukia tūkstančių asmeninių žinučių. Australė savo „podcaste“ neseniai atskleidė, jog ypač dažnai jai rašinėja įvairūs sportininkai. Mergina konkrečių sportininkų pavardžių neįvardijo, bet pažymėjo, kad kartą jai parašė visi vienos sporto komandos žaidėjai.

„Galiu prisiekti, kad kiekvienas pasaulio sportininkas man yra parašęs asmeninę žinutę. Jie visi klausinėja, ar aš vis dar užimta, ar vis dar turiu vaikiną ir tada prideda, kad klausia ne dėl savęs, o dėl draugo. Kartą man parašė apskritai visi vienos sporto komandos žaidėjai. Jei vaikinas yra itin karštas ir normaliai bendrauja, tuomet galiu jam leisti nusivesti mane į pasimatymą. Visgi, dažniausiai asmenines žinutes ignoruoju“, - pasakojo T.Hembrow.

Du vaikus auginanti australė daugiau žinučių iš sportininkų ėmė sulaukti po to, kai išsiskyrė su ilgamečiu vaikinu. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City