Aleksandra Boikova ir Dmitrijus Kozlovskij | Scanpix nuotr.

Aleksandra Boikova ir Dmitrijus Kozlovskij | Scanpix nuotr.

 Grace (Austrija) trečiadienį startavo Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Jau pirmąją jo dieną buvo pagerintas pasaulio rekordas.

Porų trumpojoje programoje rusai Aleksandra Boikova ir Dmitrijus Kozlovskij surinko 82,34 balo. Tai – geriausias rezultatas pagal dabartinę taškų skaičiavimo sistemą. Rusai 1,07 balo pagerino ankstesnį pasaulio rekordą, priklausiusį kinams Wenjing Sui ir Congui Hanui.

Rusai porų varžybose taikosi „nušluoti“ visus varžovus. Po trumposios programos antrą vietą užima Darija Pavliučenka ir Denisas Chodykinas (74,92), o trečią – Jevgenija Tarasova ir Vladimiras Morozovas (73,50). Artimiausi rusų varžovai italai Nicole Della Monica ir Matteo Guarise turi 70,48 balo.

Vyrų varžybose po trumposios programos lyderiauja čekas Michalas Brezina (89,77), lenkiantis rusus Dmitrį Alijevą (88,45) ir Arturą Danielijaną (84,63). Netoli lyderių yra ir latvis Denisas Vasiljevas (80,44), užimantis 5-ą vietą.

Ketvirtadienį paaiškės vyrų varžybų prizininkai, taip pat savo pasirodymą pradės šokių ant ledo poros, tarp kurių – ir Lietuvos atstovai Saulius Ambrulevičius bei Allison Reed

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton