Ole Gunnaras Solskjaeras, Philas Jonesas ir Aaronas Wan-Bissaka | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras, Philas Jonesas ir Aaronas Wan-Bissaka | Scanpix nuotr.

Buvęs „Manchester United“ žaidėjas Rio Ferdinandas išsakė savo nuomonę apie klubo rezultatus po to, kai „Raudonieji Velniai“ savo žiūrovų akivaizdoje 0:2 pralaimėjo „Burnley“ futbolininkams.

Vos preiš kelias dienas „Man Utd“ tokiu pačiu rezultatu nusileido ir „Liverpool“ ekipai. R.Ferdinandas neslepia, kad šių metų rezultatai siutina. Pasak jo, rezultatai neatitinka komandos finansinio pajėgumo.

„Sakote, išleidote 710 mln. eurų šios komandos žaidėjams? Kur? Kur tie pinigai? Aš jų nematau aikštėje, – pasipiktinęs jis sakė „BT Sport“. – Kam buvo išleisti šie pinigai? Esu pasipiktinęs. tai yra tiesiog apgailėtina. Kalbu ne tik apie pinigus. Aš nematau ateities. Neįžvelgiu komandos vizijos... Gerai, pamirškime šių dienų rezultatus. Aš kalbu apie tai, kas yra „statoma“, kokia komanda yra kuriama, kiek yra investuojamą į jos ateitį. Taip, privalome galvoti, ką norėsime matyti po kelių metų. O dabar matome, kaip septynerius metus pinigai yra taškomi vėjais. Aš nematau nieko gero ateityje“.

Vos po kelių akimirkų R.Ferdinandas tęsė.

„Pasižiūrėkite, kiek vaikų yra mokyklose... Ar matėte nors vieną vilintį „Man Utd“ marškinėlius? Jie nenori remti šios komandos, jie nenori sirgti už tokią komandą, – kalbėjo jis. – Atkreipkite dėmesį, kad sirgaliai tribūnas palieka jau 84-ą rungtynių minutę. Tai apgailėtina. Nes jie nemato komandos dabar, jie nesitiki išvysti ko nors gero ateityje“.

R.Ferdinandas prisipažino esantis tikras futbolo gerbėjas, bet... „Aš myliu šį klubą ir noriu, kad jis būtų sėkmingas. Tačiau dabar jam reikia gelbėtojo, kuris sustyguotų visus reikalus. Ir čia kalbame ne tik apie rezultatus aikštėje, – liejo savo emocijas buvęs futbolininkas. – Pasižiūriu į „Man Utd“ žaidėjus, kurie neseniai atvyko ir man kyla klausimas, ar jie nors kartą susimąstė, už kokią komandą žaidžia. Kas nupirko šiuos žaidėjus? Treneris ar klubas? 710 mln. eurų buvo išleista šiems žaidėjams... Tačiau, ar vertėjo? Pasižiūrėkite į „Liverpool“. Jie perka geriausius pasaulio žaidėjus, kurie tinka jų sistemai. To reikėtų mokytis“.

Šį sezoną „Man Utd“ Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo devynias pergales, aštuonis kartus pralaimėjo ir tenkinosi septyneriomis lygiosiomis. „Premier“ lygoje klubas rikiuojasi penktoje pozicijoje, tačiau taškais juos jau pasivijo „Tottenham Hotspur“, „Wolves“ ekipos, vienu tašku turnyrinėje lentelėje atsilieka „Sheffield United“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga