Sabonis | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Indianos „Pacers“ (29/16) komanda su Domantu Saboniu.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 112:87 (30:24, 24:24, 29:17, 29:22)  įveikė Fynikso „Suns“ (18/26) klubą.

Lietuvis per 34 minutes pelnė 24 taškus (8/11 dvit., 8/11 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

D.Sabonis buvo daugiausiai rungtynių atkovojusiu žaidėju ir antru rezultatyviausiu komandos krepšininku.

Per paskutinius tris kėlinius „Pacers“ nei karto neatsiliko, o paskutiniame ketvirtyje skirtumas buvo tapęs triuškinančiu.

„Pacers“: T.J.Warrenas 25, Domantas Sabonis 24 (13 atk. kam.), Dougas McDemorrtas 12, Justinas Holiday 11.

„Suns“: Kelly Oubre‘as 17 (9 atk. kam.), Devinas Bookeris 16, Elie Okobo 11.