Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ treneris Pepas Guardiola išreiškė susirūpinimą, kad jo komanda vargiai realizuoja vienuolikos metrų baudinius ir išskyrė netikėtą futbolininką, kuris galėtų atlikti šią funkciją geriausiai.

Antradienį „Manchester City“ minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Sheffield United“. Šis rezultatas galėjo būti didesnis, tačiau pirmajame kėlinyje Gabrielis Jesusas nesugebėjo realizuoti baudinio.

Po rungtynių P.Guardiola atkreipė dėmesį į šį faktą ir taip pat pasakė, kuris kitas futbolininkas galėtų imtis šios atsakomybės.

„Tai tikrai mane neramina, turiu reaguoti į situaciją. Visada pasitikiu žaidėjais, kad jie realizuos baudinį, bet aš turiu reaguoti į tai, kaip jie priima sprendimus mušdami baudinius ir kam teks ši atsakomybė.

Reikia atsižvelgti ne tik į šį G.Jesuso baudinį. Sergio Aguero nepataikė du kartus, Raheemas Sterlingas neįmušė pusantro baudinio prieš „Wolves“ ekipą.

Nesame saugūs. Tokiame lygyje baudiniai yra labai svarbūs, dažnai jie netgi nulemia rungtynių eigą. Turėsiu priimti sprendimą, kuris iš vaikinų prisiims atsakomybę ateityje juos realizuoti“, – teigia P.Guardiola.

„Manchester City“ strategas taip pat išskyrė ir vieną žmogų, kuris, jo nuomone, yra visiškai pasiruošęs tokiai užduočiai.

„Edersonas yra geriausias. Patikėkite manimi, jis yra geriausias baudinių mušėjas mūsų komandoje. Jo smegenyse nėra jokio kraujo, jis toks ramus. Jis tikrai galėtų tai atlikti“, – netikėtai komandos vartininką išskyrė P.Guardiola.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton