Egidijus Kavaliauskas | Instagram.com nuotr

Viena iš pagrindinių pasaulio profesionalų bokso organizacijų (WBO) paskelbė sausio mėnesio geriausių boksininkų reitingus.

Po pralaimėjimo Terence‘ui Crawfordui buvęs pusvidutinio svorio kategorijos reitingo lyderis lietuvis Egidijus Kavaliauskas nukrito į 10-ą vietą. Sausį lietuvio poziciją dar suprastėjo – jis atsidūrė 13-oje vietoje tarp 15-os reitinguotų boksininkų.

WBO pusvidutinio svorio kategorijos reitingas | Organizatorių nuotr.

Lietuvį ir toliau lenkia kartą jau nugalėtas rusas Davidas Avanesijanas, nors ir jis prarado vieną poziciją bei nukrito į 10-ą vietą. Jie kovėsi 2018 m. vasarį ir tada E.Kavaliauskas 6-ajame raunde techniniu nokautu nugalėjo rusą, kuris po šios nesėkmės laimėjo 3 kovas paeiliui ir tapo EBU Europos čempionu.

Antradienį savo „instagram“ paskyroje E.Kavaliauskas pasidalino įrašu, jog sugrįžo į treniruočių salę. Kol kas nepranešama, kada vyks kita lietuvio kova.

Reitingo lyderiu išliko amerikietis Danny Garcia, o į antrą vietą pakilo dar vienas JAV atstovas Vergilas Ortizas jaunesnysis. Jis aplenkė WBO tarpkontinentinį čempiono diržą turintį rusą Sergejų Lipinecą.

Kitų pagrindinių organizacijų (WBA, WBC ir IBF) reitinguose E.Kavaliauskas į 15-uką nepatenka. „Boxrec“ reitinge, nepaisant nesėkmės, jis liko 14-as.

egis
2020-01-22 14:24:50
Nieko čia baisaus, kad ir prarado kelias vietas reitinge, po kelių pergalių sugrįš į aukštesnes vietas, vėliau, jei kausis su reitingo lyderiais ir juos nugalės sugrįš į tą vietą kurioj ir buvo, niekas E.Kavaliauskui po pralaimėjimo neuždraudė toliau boksuotis ir bandyt dar kartą kautis dėl čempiono titulo.