Jorge Masvidalis | Youtube.com nuotr.

Jorge Masvidalis | Youtube.com nuotr.

 Pernai tikra kovinio sporto žvaigžde tapęs 35-erių metų metu amerikietis Jorge Masvidalis 2020 m. turėtų gauti šansą dalyvauti svarbiausioje karjeros kovoje. Potencialūs jo varžovai – airis Conoras McGregoras ir dabartinis pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas Kamaru Usmanas iš Nigerijos.

C.McGregoras dar pernai minėjo, kad po kovos su „Kaubojumi“ norėtų susitikti Nate‘o Diazo ir J.Masvidalio kovos laimėtoju. Pastarasis toje kovoje laimėjo „kiečiausio močkrušio“ diržą.

„Nepanašu, kad Conoras norėtų kovos su manimi, o man ant to nusispjaut. Jei jis nenori kovoti, tai aš jo nepriversiu. Nesu chuliganas. Panašu, kad mano kumščius ragaus Usmano galva. Aišku, jei Conoras užsigeistų tokios kovos, mes galėtume tai padaryti, bet aš linkstu link dvikovos su Usmanu. Jis prišnekėjo daug mėšlo, o man kalbos jau atsibodo. Nesiruošiu čia ilgai sėdėti ir aušinti burną. Aš noriu kovoti“, - sakė J.Masvidalis.

Amerikietis pripažino, kad didesnius pinigus gautų kovoje su C.McGregoru, bet jam asmeniškai labiau norėtųsi susikauti su K.Usmanu.

„Kovoje su Conoru gaučiau kur kas „riebesnį“ čekį, bet man asmeniškai būtų daugiau maloniau sumalti Usmano veidą, o ne Conoro. Džiaugčiausi kaip vaikas Kalėdų rytą, jei gaučiau progą pakrikštyti Usmaną. Tiesiog jo veidas kažkoks keistas. Aš jo nemėgstu. Nepatinka man ir Usmano požiūris ir tai, kaip jis kalba apie mane. Usmanas užsigeidė kovos su Edwardsu, kuris reitinge yra žemiau už mane ir aiškina, kad jam tai būtų sunkesnė kova. Žmogau, reitingai sudarinėjami ne veltui. Dabar Usmanas kalba tarsi koks politikas, bandydamas pagrįsti savo nesąmones, o aš politikų nemėgstu“, - sakė J.Masvidalis.

Galiausiai amerikietis paskyrė keletą žodžių asmeniškai K.Usmanui: „Močkrušy, pažiūrėk man į akis. Usmanai, kai pamatysi šitą interviu, suprasi, kad iš manęs sklinda tik tiesa. Tu – miręs.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Dede
2020-01-21 20:57:20
Ner jam šansų prieš usman
Atsakyti
Nesvaik
2020-01-21 21:02:15
Visi šansai.va tau prieš mane tai nebūtu jokių šansu.KO per 10sekundžiu.
Go!
2020-01-21 20:08:55
Sudaužyk to nygerio galva.
Atsakyti
egYs
2020-01-21 19:02:48
Mldc Masvidal
Atsakyti
Mldc
2020-01-21 19:27:24
Retas,kuris garbingai kovoja nedel bapkiu..gal tik 2 po Khabibo!!Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United