Marijampolės „Sūduva“ | Organizatorių nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ | Organizatorių nuotr.

 TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate įvyko dramatiškos rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Kauno „Rio-Starto“ ekipų. Marijampolėje vykusi drama baigėsi šeimininkų pergale 3-2 (25:20, 14:25, 26:24, 18:25, 15:12).

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Linas Petravičius, po 12 – Jonas Rakickas ir Girvydas Rimeika, 11 – Armandas Bielskus. Kauno klube net 29 taškus surinko Aurimas Mazūras, po 15 – Valdas Listanskis ir Algirdas Naučius, 13 – Remigijus Vitkus.

„Rungtynės buvo varginančios ir negražios, nes abi komandos labai daug klydo tiek padavime, tiek priėmime. Kas geriau paduodavo, tas ir laimėdavo setus. Penktajame sete apsigynėme keletą kartų, neklydome paduodami ir tai leido laimėti rungtynes“, - pasakojo „Sūduvos“ lyderis Linas Petravičius.

Marijampolės „Sūduva“ | Organizatorių nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ | Organizatorių nuotr.

Pirmojo rato rungtynėse Kaune pergalę 3-1 šventė „Rio-Startas“. „Sūduva“ (6 tšk.) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Rio-Startas“ (5 tšk.) smuktelėjo į trečiąją.

Kitose rungtynėse čempionato lyderis Klaipėdos „Amber-Arlangos“ (11 tšk.) klubas išvykoje 3-0 (33:31, 25:22, 25:13) nugalėjo Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysos“ (2 tšk.) ekipą.

Nors klaipėdiečiai buvo laikomi aiškiais šių rungtynių favoritais, kovingieji šiauliečiai privertė svečius kaip reikiant paprakaituoti. Tik po dramatiškai pralaimėtų pirmų dviejų setų šeimininkai palūžo ir paskutiniame sete leido dominuoti klaipėdiečiams.

Paskutinės antrojo rato rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitgalį. „Sūduva“ šeštadienį namuose žais su „Elga-Master Idea-SC Dubysa“, o sekmadienį svečiuose – su „Amber-Arlanga“. „Rio-Startas“ šeštadienį savo aikštėje susitiks su „Amber-Arlanga“, o sekmadienį išvykoje žais su Šiaulių klubu.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City