Thomas Mulleris | Scanpix nuotr.

Thomas Mulleris | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ žaidėjas Thomas Mulleris, per pastaruosius dvidešimt metų su klubu laimėjęs visus įmanomus trofėjus, įrodinėja savo vertę.

Spalio mėnesį jis buvo pareiškęs, kad pasiryžtų atsisveikinti su „Bayern“: „Jei trenerių štabas mane mato tik kaip atsarginį žaidėją, privalau galvoti apie savo ateitį. Turiu per daug ambicijų, kad sėdėčiau ant suolo“.

Treneris Niko Kovacas netikėjo, kad T.Mulleris gali aikštėje žaisti kartu su Philippe Coutinho, tačiau, atrodo, viskas pasikeitė, kai prie komandos vairo stojo Hansas-Dieteris Flickas. T.Mulleris ir P.Coutinho tapo pagrindiniais atramos taškais puolime gelbstint Robertui Lewandowskiui.

„Kur kas lengviau žaisti, kad Thomas yra aikštėje, – sakė R.Lewandowskis. – Jis man labai padeda. Manau, mes puikiai vienas kitą jaučiame. Thomas yra žaidėjas, sukuriantis situacijas įvarčiams. Be to, jis papildo komandą baudo aikštėje. Tikiuosi, kad dažniau žaisime kartu“.

Gerų žodžių žaidėjui negailėjo ir komandos strategas H.Flickas.

„Jis yra labai svarbus mūsų klubo žaidėjas. Ir jis gali būti „Bayern“ lyderiu“, – sakė treneris.

Per tą laiką, kai komandai vadovauja H.Flickas, žaidėjas Bundeslygoje jau atliko 12 perdavimų ir tiesiog spindi aikštėje. Be to, atrodo, kad kalbos apie atsisveikinimą su „Bayern“ – baigtos. Tikėtina, kad futbolininkas pratęs sutartį su galinguoju Vokietijos klubu.

„Taip, buvo periodas, kai buvau visiškai nepatenkintas. Sėdėti ant suolo? Tai nėra problema. Tačiau aš net šešis kartus rungtynes pradėjau ant suolo. Tai nebuvo patys smagiausi laikai, – po „Bayern“ vėliava futbolą nuo dešimties metų žaidęs T.Mulleris sakė „Sport Bild“. – Galbūt, tai buvo išbandymas man. Tikiu, kad dabar esu stipresnis ir turiu kur kas daugiau pasitikėjimo savimi“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.