Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Jono Valančiūno  atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (20/23) patyrė pralaimėjimą, kuri namuose 116:126 (30:31, 20:38, 27:29, 39:28) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (17/27) klubui.

Lietuvis per 21 minutę pelnė 14 taškų (6/8 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, perėmė 2, atliko rezultatyvų perdavimą ir po dukart suklydo bei prasižengė.

Memfio klubas subyrėjo antrajame ketvirtyje, kurį pralaimėjo 20:38. Po trijų kėlinių komandas skyrė 21 taškas.

Taip nutrūko „Grizzlies“ septynių pergalių serija.

„Pelicans“ komandą į pergalę vedė po traumos į aikštę sugrįžęs Jrue Holiday, kuris įmetė 36 taškus.

Svečiai šiąnakt pataikė 21 tolimą metimą ir užfiksavo frančizės rekordą.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 31, Jarenas Jacksonas 19, Ja Morantas 16, Jonas Valančiūnas 14.

„Pelicans“: Jrue Holiday 36, Brandonas Ingramas 25, Nicolo Melli 15, J.J.Redickas 10.

Jd
2020-01-21 15:23:28
Viskas aisku su tuo nevykeliu. Lopas buvo lopas ir liks
quNNcy
2020-01-21 07:31:02
Rungtiniu nemaciau,tai klausimas iskilo kodel tik 20min?nes per gautas minutes gerai pasirode,is zaidimo sumete beveik viska ir buvo naudingas,o ir priekis pelikanu nera kazkox ispudingas

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford