Viktorija Andrulytė | „Sailing Energy“ nuotr.

Majamyje (JAV) pirmadienį prasidėjo pasaulio buriavimo taurės etapas, kuriame dalyvauja du į Tokijo olimpiadą patekę lietuviai – Viktorija Andrulytė ir Juozas Bernotas.

Moterų „Laser Radial“ klasėje puikiai startavo V.Andrulytė. Ji laimėjo pirmąjį plaukimą, o antrajame užėmė antrą vietą. V.Andrulytė su 3 baudos balais tapo regatos lydere.

Antra rikiuojasi indė Nethra Kumanan (6 baudos balai), trečia – rumunė Ebru Bolat (7). Šioje klasėje lenktyniauja 19 sportininkių.

Vyrų „RS:X“ burlenčių klasėje J.Bernotas pirmus du plaukimus baigė antras, o trečią – šeštas. Atmetus blogiausią rezultatą, lietuvis su 10 baudos balų užima 5-ą vietą. Lyderių trejetą sudaro amerikietis Pedro Pascualis (2) ir meksikiečiai Davidas Teranas (3) bei Ignacio Berengueris (4).

Po penkių regatos dienų geriausi visų klasių sportininkai šeštadienį dalyvaus lenktynėse dėl medalių.