Sabonis | Scanpix nuotr.

Denverio „Nuggets“ komandos treneris Mike‘as Malone‘as išskyrė Domanto Sabonio pasirodymą.

Indianos „Pacers“ aukštaūgis atliko pirmąjį karjeros trigubą dublį, kuris įmetė 22 taškus, atkovojo 15 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„McDermottas mus nužudė. Sabonis mus nužudė. Paskutiniame kėlinyje jie atkovojo šešis kamuolius puolime. Jie labai mažai prametė. Jie už mus žaidė kiečiau. Skaudus pralaimėjimas“, - sakė specialistas.

„Pacers“ pirmą kartą laimėjo Denveryje nuo 2007 metų.

Lietuvis priešpaskutinę mačo minutę pelnė keturis taškus iš eilės ir didino pranašumą 104:99, o po to rungtynes uždarė D.McDermotto taškai.

Pastarasis paskutiniame ketvirtyje surinko 18 taškų.